to

אירועים

הופעות בתקשורת

ReshetTV-Logo ReshetTV-Logo linktv
קול הקמפוס 103 FM קול רמת השרון
קול הנגב רדיו אורנים מהות החיים
YNET ifeel The Marker Cafe
Jewish Journal לאשה 1
.

מעבר לאתר נשים

אימון אישי עם תומר

גלה עכשיו 5 מסלולי אימון ייחודיים שיהפכו אותך לגבר עוצמתי, נחשק ומאהב

 


סיפורו של 'בחור מהשורה' אשר גילה דרכים נסתרות לחיזור טבעי שעובד... והיום מגלה זאת לאחרים

היי איש,

כאן תומר קורון.

אם אתה גבר סינגל ומחפש הצלחה רומנטית עם נשים (מי לא?), ונושאים כמו חיזור, אהבה, סקס, בחורות אטרקטיביות או מציאת זוגיות מעניינים אותך, סביר מאוד שנתקלת כבר בשמי בעבר, ואולי אף השתתפת באחת מפעילויות ההדרכה שלי ברחבי הארץ.

אולי שמעת שמזה כ- 5 שנים אני עוזר למאות גברים פנויים לשפר את כישורי החיזור שלהם ולמצוא אהבה וזוגיות (זה נכון). אולי שמעת שאני מביא גברים ונשים להצלחות גדולות תוך זמן קצר (גם זה נכון). אולי שמעת שיש לי שיטות וכלים שעובדים "טוב מדי" (ציטוט אמיתי).

ואולי גם שמעת שאני הראשון והיחידי בישראל שעושה זאת בשיטה הטבעית והאותנטית, וזו הסיבה שהפכתי במהרה להיות אחד המובילים בתחומי בישראל, ושגם נשים מוכנות ובאות ללמוד ממנו (נכון שוב).

סביר להניח שגם שמעת קצת על "חיזור ירוק" או "חיזור אותנטי", השיטה שפיתחתי להפיכת החיזור הרציני, המכני והשבלוני שמרביתנו סובלים ומתוסכלים ממנו, לחיזור טבעי, כיפי, ממלא וכמובן, אפקטיבי ביותר.

אז אם חיזור אותנטי, קליל ואפקטיבי - כמו גם הצלחה רומנטית עם בחורות אטרקטיביות - חשובים לך, אתה תמצא את הסיפור הבא גם מעניין וגם מועיל ביותר – וייתכן ותגלה בסיפור זה נקודת תפנית חשובה ביותר עבורך ועבור החיים הרומנטיים שלך.

בשיטות אשר פיתחתי ואשר אני מגלה לאחרים כיום, יש לי היכולות לחזר אחרי המין השני באופן נינוח, טבעי ומוצלח, עם מינימום צורך להתאמץ ב-'למכור' את עצמי, וזאת על אף שאין לי שום דבר 'מיוחד' או 'נוצץ' ששונה מכל גבר אחר. נשים נמשכות אליי באופן טבעי ופונות אליי ללא הרף, ובאופן קבוע אני מצליח לממש את תשוקותיי למין, אינטימיות, ארוטיקה, אהבה או זוגיות.

לפני הרבה שנים כל זה היה בגדר חלום בהקיץ...

כך התחיל הסיפור האישי שלי במירוץ להצלחה עם בנות המין השני:

לפני כעשור הייתי לחלוטין "אף אחד" עם נשים. זה לא שלא הייתי חכם, משכיל, מוכשר, ממשפחה טובה. נהפוך הוא, הייתי די כמו כולם. בחור עם 'נתונים טובים', חברים, תחביבים... רק בנות לא היו סביבי. טוב, חוץ מהידידות האפלטוניות שלא ממש ידעתי איך לממש את התשוקה המינית שלי כלפיהן.

מדי פעם השגתי בחורות – בדרך כלל היה זה יד המקרה והמזל. לפעמים אחרים 'סידרו' לי, לפעמים הסיטואציה איפשרה את זה איכשהו, לפעמים הן בחרו אותי (תחושה נוראית עבורי כגבר) ולפעמים סתם התפשרתי, על מראה או על אופי.

לא הרגשתי מצליחן. כל בחורה חדשה הייתה מאבק. הייתי מבלה מאות שעות בפאבים, ברים, רחובות, קניונים, אך לא הצלחתי לגשת, להגיד משהו, ליזום משהו, שלא לדבר על לקחת טלפון או 'להתמזמז' באיזה בר יין רומנטי.

הייתי רציני מדי, הכל נראה לי כמו פרויקט מסובך, בבחינת 'הכל או כלום': "אני לא ניגש עד שלא אמצא משפט פתיחה מבריק" או "אני לא ניגש אם אני לא יודע על מה אני הולך לדבר איתה בהמשך השיחה". נשמע מוכר?

במקביל, אצל גברים מסוימים ראיתי תוצאות - הם בחרו, ניגשו, דיברו, נישקו והלכו עם בחורות הביתה, ואחר כך: "איזה לילה מדהים" או "יש לי חברה".

הרגשתי חסר אונים, ללא שליטה במצב. רציתי להיות חלק, להיות שייך. שיהיה לי גם. רציתי מגע, סקס, אהבה, קרבה, אינטימיות. רציתי גם הבנה, שליטה, ידע, כוח. רציתי לבטא את עצמי. רציתי להרגיש ראוי.

אבל הרגשתי פראייר. הרגשתי שהחיים חולפים על פניי. רציתי להראות לעצמי ולכולם ש'גם אני יכול'. רציתי לנצל הזדמנויות – אני צעיר, חופשי, בעל זמן פנוי וסביבי בכל פינה מלא בחורות... רציתי לטעום ולחוות נשים חדשות, ולא 'למחזר אקסיות' כמו שהרבה פעמים עשיתי. חששתי שזה אבוד, שאני אף פעם לא יהיה מוצלח עם נשים.

בשלב מסוים התחלתי לתהות – אולי משהו באיך ובמה שאני עושה, שגוי לחלוטין? אולי אפשר אחרת? אולי אפשר להשתפר בזה? ללמוד את זה לבד או בעזרת אחרים?

"הרמת ידיים" מובילה לשינוי מפתיע

ואז, אי שם במסיבת סטודנטים אחת בירושלים, התחולל שינוי גדול ומפתיע – והתגלה לי אחד הסודות הגדולים בעולם החיזור, סוד שלימים הפך לאבן יסוד אותה אני מלמד כל גבר.

מרוב חוסר היוזמה, ומתוך "הרמת ידיים" אל מול המצב שנוצר, החלטתי לפעול אחרת. אם מה שעשיתי עד עכשיו לא עבד, דרך אחרת בטוח לא תזיק.

ולכן, עלה לי הרעיון הבא, לכאורה לא שפוי – אגש במסיבה לכל בחורה שמוצאת חן בעיני, ואמשיך הלאה בלי תלות בתוצאה. ההגיון היה (אז) שלפחות ככה אדע שניסיתי, וגם אם אכשל לחלוטין, אולי אלמד משהו חדש? אולי אגלה משהו נסתר? גם ככה אין לי מה להפסיד ולפחות לא ארגיש לוזר.

את מה שקרה באותו הערב כתוצאה מההחלטה הלכאורה לא שפויה הזאת, פשוט אין לתאר. תוך שעתיים ניגשתי לבד ל- 18 בחורות. 17 הראשונות דחו אותי ברציפות. עם הבחורה ה- 18 יצאתי מהמסיבה בידיים שלובות והתנשקנו בלהט ברחוב.

אך הדבר המפתיע באמת היה - מעבר לעובדה שלא זכרתי כלל את 17 הבחורות שדחו אותי, אלא רק את החוויה החיובית עם הבחורה האחרונה - שהייתי עצמי. הייתי אותו בחור, עם אותם 'נתונים' ושלא הולך לו עם בחורות. אילתרתי ומצאתי את דרכי אליה באופן טבעי, ללא שום ידע או טכניקה או שיטה.

ולפתע, משהו בתוכי נפתח. הבנתי שזה לא אבוד. הבנתי שיש דפוסי התנהגות טבעיים שעובדים, ושאפשר בתהליך של 'הנדסה לאחור' לפענח אותם. 'הנדסה' ו'טבעי' נשמעים לכם סותרים? לא בהכרח.

למדתי שאפשר ללמוד להיות טבעי, גם אם לכאורה לא נולדנו עם זה, ושהמציאות רחוקה מלהיות 'או שיש לך או שאין לך את זה'.

ואז, בחורות שבעבר היו בגדר חלום, הפכו לחלק מחיי. פתאום האירוע של לגשת, לעניין, למשוך ולהצליח עם בחורה הפך להיות פשוט ושגרתי. ממש היום, בעת כתיבת שורות אלה, אני עומד לפגוש בחורה חכמה, יפייפיה ומוצלחת אליה ניגשתי ברחוב, מבלי שביליתי דקה במאמץ להכיר אותה אי שם בבר נידח, אתר הכרויות או מועדון אפל.

התיעוד השיטתי של שיטות החיזור הטבעי והאותנטי

חזרה לסיפור המעשה. כשישבתי יום אחד לרשום לפניי את כל מה שלמדתי, גיליתי תחת ידיי יצירה מפוארת – אוסף של שיטות וכלים שבהפעלתן סינגלים הפכו לנגד עיניי למאסטרים בחיזור טבעי, תוך כדי השגת תוצאות מפליאות עם בחורות אטרקטיביות במיוחד.

גיליתי גם שניתן ללמד וללמוד חיזור טבעי, ולהפוך כל גבר למחזר טבעי, ממש כמו פעם, אז לא היה צריך "ללמוד את זה", ואנשים ידעו כיצד לתקשר בצורה חופשית וספונטנית אחד עם השני.

גיליתי גם שמי שמשיג לעצמו סטטוס של מחזר טבעי, חייו קלים בהרבה.

גיליתי גם שהשיטות שלי להשגת סטטוס זה, עובדות עבור כל אחד. צעירים ומבוגרים. רווקים וגרושים. ביישנים ופתוחים. חומריים ורוחניקים.

וכאן אתה - הגבר הסינגל - נכנס לתמונה, היישר למפגש פיצוח

אי שם באמצע שנת 2007 הגעתי להחלטה: לגלות את כל מה שלמדתי לקהל הרחב. הסיפוק הגדול שלי הוא לראות אחרים עושים שינוי.

ולכן ישבתי, שעות על גבי שעות, ושמתי על דף את כל הידע שצברתי. אחר כך עיבדתי אותו וזיקקתי מתוכו את העקרונות המנצחים למימוש הפוטנציאל שבכל גבר להיות "מחזר טבעי".

ומטרתי במפגש פיצוח היא להראות גם לך איך להגיע לאותו סטטוס של "מחזר טבעי" בעולמך האישי.

איך להפוך מצב של מחזר "תקוע", בו כל שיחה או דייט מהווים מאמץ גדול, ובו אתה עוד אחד מבין אלפי הפנויים-פנויות, למצב בו אתה הופך בכל סיטואציה בחיים לבחירה הטבעית של בחורות, וכן לבחירה של גברים אשר רוצים להיות לידך כי הם מקבלים ממך השראה ומתייעצים איתך לגבי המלאכה.

הדרך לפיסגה מתחילה במפגש פיצוח

כדי להבין איך להשיג סטטוס זה, ולהביא אותך כמחזר למקום שונה לחלוטין, אני מזמין אותך להגיע למפגש פיצוח - מפגש בו תבלה שעתיים שלמות ומרתקות איתי שבהן אספר לך:

    • מהן ההחלטות שעליך לקבל, והפעולות שעליך לעשות, כדי להגדיל את כמות הבחורות סביבך
    • מהו "הקיר" בן נתקלים רוב הגברים, ומהי "הגדר הסמויה" המונעת מהם להצליח
    • לאילו גברים קורות ההצלחות הכי גדולות עם בחורות
    • מדוע גם אתה יכול להצלי בגדול עם נשים (גם אם אתה עדיין לא מאמין בזה...)

אם אתה גבר שאוהב נשים ואתה רוצה להצליח איתן תוך כדי שמירה על ערכיך כגבר ישר, סבלני, מכבד ואותנטי,
הירשם כעת למפגש פיצוח יכולות החיזור שלך. 
במפגש זה תקבל פרופיל אבחוני מקצועי ומדויק של נקודות התקיעות המרכזיות שעוצרות אותך מלהצליח בגדול עם הנשים שאתה באמת רוצה, כמו גם תזכורת לנקודות החוזקה שכדאי לך לשמר.

המפגש פתוח למי שעדיין לא למד במסלול אימונים אישי של ביה"ס.

registrate 016 black


במידה וקראת את כל המידע בדף זה, ועדיין יש לך שאלות לגבי המפגש, 
מלא כעת פרטיך בטופס המצורף ונחזור אליך לענות לשאלותיך.
שים לב, מילוי הטופס הזה אינו מחייב אותך להירשם למפגש.

תומר, ספר לי עוד מה אקבל במפגש פיצוח 

פיצוח