to

אירועים

הופעות בתקשורת

ReshetTV-Logo ReshetTV-Logo linktv
קול הקמפוס 103 FM קול רמת השרון
קול הנגב רדיו אורנים מהות החיים
YNET ifeel The Marker Cafe
Jewish Journal לאשה 1
.

מעבר לאתר נשים

אימון אישי עם תומר

גלה עכשיו 5 מסלולי אימון ייחודיים שיהפכו אותך לגבר עוצמתי, נחשק ומאהב

 
אימונים והדרכות

יכולתו של גבר לחזר ולייצר קשרים אינטימיים עם נשים,
תקבע במידה רבה את מידת האושר והסיפוק שלו מחייו

  • זוכר את המבטים בתיכון על מלכת השכבה?
  • זוכר איך התרגשת במהלך הנשיקה הראשונה שלך?

זה לא סוד שהחל מגיל ההתבגרות ועד לזקנה,
אחד הדברים שמעניינים אותך גבר הוא בחורות ואופן החיזור אחריהן.

מנעוריך ועד היום, ודאי שאלת את עצמך לא פעם מה צריך לעשות כדי להצליח עם נשים,
מדוע גברים מסוימים מצליחים עם נשים יותר מאחרים ומה תוכל לשפר בעצמך כדי שתצליח יותר.

מחקרים רבים אודות מערכות יחסים בין גברים לנשים, מגיעים לרוב למסקנה נחרצת אחת – הצלחה עם נשים הינה אחד התנאים המרכזיים להתפתחותו התקינה של הגבר, ויותר מזה, היכולת של גבר לחזר בהצלחה ולייצר מערכות יחסים אינטימיות עם נשים תקבע במידה רבה את מידת האושר והסיפוק שלו מחייו, בלי קשר להשכלתו, מקצועו, עושרו או למשתנים אחרים.

איך לימודי חיזור ישפיעו על חייך? צפה כעת..

קורסים - וידאו

רוצה לדעת עוד על הקורס הפרטי? מלא כעת את פרטיך ונחזור אליך בהקדם!

מרבית הגברים נותרים מתוסכלים מאחר ואינם משפרים משמעותית את יכולות החיזור במהלך חייהם

"כל עוד גבר לא יכול לגשת לכל אישה בכל רגע בשלווה מוחלטת, יש עוד עבודה לעשות" טיילר, מדריך בינ"ל בכיר לפיק-אפ

למרות החשיבות העצומה של נוכחות נשים בחיי הגבר, גברים רבים מעבירים את מרבית שנות חייהם הבוגרים ללא שיפור משמעותי ביכולות החיזור אחר נשים. למעשה, הם לא לומדים איך לגשת לבחורות, איך לתקשר איתן ואיך להוביל בניית קשר.

חלקם ממשיכים לצאת לבארים ללא הצלחה, מבלים ימים כלילות באתרי הכרויות, נתלים באחרים שיעזרו להם להכיר וחלקם, כמו שהתבדח פעם סיינפלד, פשוט צופרים מהרכב לבחורות... כביטוי נואש לתשוקה האדירה והאינסופית כלפיהן.

 

מה שמדאיג באמת, הוא שחלקם הגדול מגיעים לגיל 30, 35, 40 או יותר, מבלי להשיג שיפור בתוצאות עם נשים.

השינוי פשוט לא מגיע.

מהפך – לימודי חיזור העוזרים לאלפי גברים להצליח עם נשים

לא פלא אם כך שבתחילת שנות ה- 90 החל להתפתח בעולם ענף ידע חדש בשם דייט-קואוצ'ינג – גברים בעלי ידע וניסיון רב עם נשים, לרוב בהסתמך על השכלה אקדמית במדעי התנהגות, החלו להעביר לגברים אחרים בצורה שיטתית של step-by-step את כל הידע והמתודיקה הנחוצים להצלחה עם נשים.

כיום, מאות אלפי גברים בעולם המערבי נוהרים ללמוד את סודות ההצלחה עם נשים. כן, גם בישראל. למעשה, במקביל להתפתחות העולמית, גם אנחנו פיתחנו סדרה של כללים, עקרונות ושיטות שלימים הפכו ללימודי שפת החיזור.

יתרה מזו, מה שמייחד את ביה"ס לחיזור שלנו, הוא שהמאמן והמתאמן מגלים במסעם המשותף שמה שאנו צריכים באמת אינו להוסיף דברים, לרכוש עוד חומר, אינפורמציה או ידע, לפתח כישורים וטכניקות, אלא דווקא להעז ולהסיר בכל פעם שכבה נוספת של הרגלים, תפיסות, רגשות, אגו, פחדים, ספקות, דפוסים, כדי להתקרב אט אט לאמת העירומה.

ואז, אתה תצליח עם נשים עם האמת הפנימית שלך, תוך כדי נאמנות לאופייך האמיתי.

לימודי שפת החיזור בישראל

כיום, תוכנית לימודי שפת החיזור של תומר קורון הינה התוכנית המקצועית, המתקדמת והמקיפה ביותר בישראל, וכוללת את כל הידע הרלוונטי הנחוץ להצלחה עם נשים. למשל, איך לגשת לבחורה בצורה מוצלחת, איך להתגבר על פחדים ומחסומים אישיים, איך לבצע דייט מוצלח ועוד.

הידע מותאם במיוחד להצלחה עם נשים ישראליות, הנחשבות בעולם לאחד מזני הנשים הקשים ביותר להשגה.

 

הלימודים נשענים על סטנדרטים אתיים גבוהים במיוחד ומאפשרים לכל גבר להשיג הרבה נשים בצורה מכבדת והוגנת, ללא הצורך ברמאות, פגיעה או פיתוי ערמומי.

היזהר! עם היחשפותך לידע, תוכל להשתמש בו כדי להשיג בקלות מספרי טלפון, דייטים ומערכות יחסים רציניות או מזדמנות, כרצונך.

 

כדי לשמוע עוד על שפת החיזור הייחודית שתעזור לך להצליח עם נשים, מלא כעת את פרטיך ונחזור אליך בהקדם!

מאמרים

תהליך לימודי חיזור בליווי אישי צמוד

"יש סיפורים שביכולתנו לספר רק לאלו שנאבקו בחשכה - כמונו - עם אותם שדים. רק גברים מבינים את הפחדים הסודיים המצויים בטריטוריה הגברית" סאם קין, "אש בבטן".

תאר לעצמך את המצב הבא: אתה נפגש על כוס קפה ובסביבה בטוחה עם מאמן חיזור מוסמך, שעבר כמחזר תהליך התפתחות וצמיחה דומה לשלך אי שם בעברו. הוא מקשיב לסיפורך האישי, להיסטוריה שלך כאדם וכגבר ומזהה את נקודות העוצמה והקושי שלך. הוא מאתגר ושואל אותך: "מה מטרת העל שלך? מה בדיוק אתה רוצה להשיג?"

לאחר הבנת הצרכים והרצונות שלך, הוא מתאים עבורך מתוך תוכנית הלימודים המלאה, תוכנית לימודים אישית בשיטת tailor-made, כלומר תפורה בדיוק לפי צרכיך ודרישותיך. דוגמאות:

לא אוהב בארים או אתרי הכרויות? מצוין, אתה תלמד את אומנות פתיחת השיחה עם בחורות חדשות במקומות ציבוריים אחרים, ותתפלא מהתוצאות המפתיעות.

יוצא להמון דייטים אך מתקשה להשיג בהם תוצאות? מצוין, אתה תלמד את אומנות הדייטינג על בורייה ותוכל לסחוף מרגליה כל בחורה שאתה מעוניין בה.

הייטקיסט? אורח החיים שלך אינו מאפשר לך להיות יותר מדי בחוץ? אוהב לחזור הביתה ולחפש בחורות בפייסבוק או אתרי הכרויות? מצוין, תוכל ללמוד במסלול האישי המיוחד "דג ברשת" עם מאמן שמומחה לנישת האינטרנט (זה עולם ומלואו!)

מחפש אהבה אמיתית וקשר רציני? לא מתחבר לגישה הערמומית של ציד ופיתוי בחורות? מצוין, גם אנחנו לא. אתה תכיר ידע, שיטות וכלים שיאפשרו לך להשיג עשרות נשים תוך שמירה על אתיקה וערכים כמו כנות, יושר, פתיחות, הגינות, כבוד, נאמנות, אנושיות, אותנטיות ועוד. אחרי הכל, אנחנו אוהבים ומכבדים נשים ותהליך הלימוד איננו אגרסיבי או 'סליזי' כלפיהן.

באופן דומה, שאר העדפותיך האישיות כאדם יילקחו בחשבון וכך תוכל להישאר נאמן לעצמך ולערכיךובמקביל לעבור שינוי עצום ביכולות החיזור שלך אחר נשים.

כך תדע עוד על ייחודיות תהליך הלימוד האישי

הירשם כעת למפגש הכרות ואבחון דיסקרטי. במפגש זה תכיר אותי או את אחד המדריכים וגם...

  • תכיר את ייחודיות שיטת הלימוד והסגנון שלנו
  • תקבל מיפוי מקצועי מדויק של החוזקות והחולשות שלך עם נשים
  • תקבל תובנות חדשות לגבי אופן החיזור הנכון אחריהן
  • תרגיש האם יש כימיה בינך לבין המורה, אשר הכרחית לתהליך לימוד מוצלח

...וכבר בסיום המפגש תוכל לשפר את יכולותיך להצליח עם נשים.

המפגש הינו ללא התחייבות ומהווה את הדרך הטובה ביותר לקבל את כל המידע הנחוץ ע"מ להגיע להחלטה הנכונה. כל שעליך לעשות כדי לקבל עוד פרטים על המפגש הוא למלא כעת את הטופס הבא, ונחזור אליך בקרוב לתיאום המפגש.

 


גבר, מלא את הטופס עכשיו והדרך שלך להצלחה עם נשים כבר התחילה..


אימון אישי עם תומר

 

להלן מבחר מהפרקים והנושאים המרתקים שתלמד

איך נכון להתחיל עם נשים. לדוגמא: מה ההבדל בין משפטי פתיחה לתסריטי שיחה? מה ההבדל בין גישה לבחורות ביום לעומת בלילה, וכיצד לגשת נכון בכל מצב?

מה נשים רוצות. לדוגמא: מה כל אישה מחפשת בגבר? איך נשים רוצות שיחזרו אחריהן? האם נשים בכלל יודעות מה הן רוצות?!

איך לבנות ביטחון עצמי. לדוגמא: איך לשפר ביטחון עצמי בהדרגה? ממה מורכב ביטחון עצמי בסיסי לעומת ביטחון נבנה? תרגילים בדרגות קושי משתנות לבניית ביטחון עצמי.

איך לשפר תקשורת בין אישית. לדוגמא: איך לפלרטט עם אישה? איך ליצור משיכה? איך לבקש טלפון מבחורה?מהם נושאי השיחה החמים לטלפון ולדייט?

איך למצוא אהבה. לדוגמא: איך להתנהג עם אישה אחרי סקס? איך ליצור אינטימיות? איך להתגבר על הפחד ממחויבות?