to

אירועים

הופעות בתקשורת

ReshetTV-Logo ReshetTV-Logo linktv
קול הקמפוס 103 FM קול רמת השרון
קול הנגב רדיו אורנים מהות החיים
YNET ifeel The Marker Cafe
Jewish Journal לאשה 1
.

מעבר לאתר נשים

אימון אישי עם תומר

גלה עכשיו 5 מסלולי אימון ייחודיים שיהפכו אותך לגבר עוצמתי, נחשק ומאהב

 


עדויות בוגרי ביה"ס לחיזור

דוגמאות למכתבים שקיבלנו מתלמידים, בוגרים, אנשים שנכחו בהרצאות שלנו וקטעי וידאו נבחרים


אלירז, בן 28, מנהל תיקי לקוחות בבנק

"במהלך תקופת הקורס ואחריו יצאתי עם יותר בחורות ממה שיצאתי כל חיי"

לפני שפגשתי את תומר רוב הניסיון שהיה לי עם נשים הסתכם בפספוסי הזדמנויות, דחיות שונות, דייטים כושלים וכיו"ב. המסקנה שהגעתי אליה הייתה "או שאתה נולד עם זה או שלא..."

כבר במפגשינו הראשונים הבנתי שכל תפיסותיי לגבי נשים היו מוטעות ושפשוט לא הבנתי איך נשים חושבות, מרגישות ותופסות את העולם.
הייתי שבוי בתוך קונספציות שהרגילה אותנו החברה, הסרטים, ההורים. חשבתי שצריך להתחנף לבחורה, להיות נחמד, לקנות לה דברים...
תוך מספר פגישות עם תומר הבנתי כמה תפיסות אלו היו שגויות והביאו אותי בעיקר לכישלונות. ההדרכה של תומר, לצד סיוע אישי ותמיכה שוטפת בטלפון, בסמסים ובמייל, הביאו אותי לתרגול שמעולם לא חשבתי שאעשה.

להתחיל עם בחורה בחנות? בים? בבית קפה? פשוט לגשת אליה זה משהו שטום קרוז עושה בסרטים, אך בטח לא בן תמותה כמוני. התרגולים הראשונים היו ללא ספק מפחידים אבל מהר מאוד הבנתי כמה זה טבעי, וכמה בחורות רוצות שיתחילו איתן. במהלך הקורס עם תומר ראיתי איך האינטראקציה שלי עם נשים השתנתה מקצה לקצה, ופחד הגישה ירד פלאים. גם אם קיבלתי דחיות למדתי שזה חלק מהתרגול (גם של האמנים הגדולים ביותר) ויכולתי לנתח כמעט במדויק מה גרם לאותן דחיות על מנת להשתפר בעתיד. במהלך תקופת הקורס ואחריו יצאתי עם יותר בחורות ממה שיצאתי כל חיי.

החומר שתומר מלמד יכול לשמש כל גבר, והידע הזה, כמו שאומרת הפרסומת של מסטרכארד, הוא חסר מחיר. תומר מעביר את הידע באופן שיטתי ומדעי, ומוסיף הרבה מניסיון חייו וממורים גדולים בתחום. החומר הנלמד מתורגל בשטח, וההדגמות של תומר נותנות השראה גם לגברים הטבעיים ביותר. אין ספק שהקורס הזה שינה את חיי, אז להגיד שאני ממליץ בחום זה בלשון המעטה.

שיר, בן 36, מנהל פרויקטים

אלכס, בן 25, סטארטאפיסט וסטודנט לתואר שני במדעי המחשב

"למדתי איך ליצור את הביטחון העצמי שיוביל לאינטראקציה מושלמת"

תומר,
בסך הכל אני מאוד מרוצה מהידע שרכשתי ומהניסיון שצברתי בזכות הידע שמקבלים ומיישמים בקורס. אני מאוד מרוצה מהעובדה שזו לא רק עבודה בשבילך, אלא שאכפת לך ואתה מגלה עניין גם אחרי שהקורס נגמר מזמן.

היו מקרים בהם הייתי צריך את הפוש הקטן, את ההערה הקטנה שתפקח את העיניים לאופציות אחרות או הסתכלות אחרת על המצב ואתה תמיד היית שם כדי להדריך. שמחת לשמוע על ההצלחות וגם על הכישלונות ועזרת ללמוד ולהפיק מהם להבא.

המפגשים היו מהנים ונעימים, מלאי מידע ותרגילים שעזרו להבין מה צריך לעשות בזמן אמת ולא רק באופן תיאורטי ויבש. לקחתי מהקורס המון לחיי הרווקות – איך לגשת לבנות, איך לגלגל את השיחה ואיך ליצור את הביטחון העצמי שיוביל לאינטראקציה מושלמת. לקחתי תובנות רבות גם לחיים בזוגיות – ישנם דברים אשר אפשר ליישם אותם גם כאשר יש כבר בת זוג בחיים. כי בכל זאת אנחנו עדיין בני אדם ועדיין אוהבים משחקים וצריכים אותם על מנת שיהיה ריגוש ועניין בקשר, כאילו הכל עדיין טרי ומלא באנרגיית חיזור.

ולכל הגברים שבאים ללמוד, אתם לא תתאכזבו. לא רק שיחדשו לכם דברים אלא הכול יעבור בכיף, בקלילות, בצחוקים ובהומור עם תומר המדריך. רק כיף, הנאה, השכלה ופתיחת עיניים.

בשורה התחתונה, תודה!

גיל, בן 27, תומך רשתות, חומרה ותוכנה

פיני, בן 36, רופא נשים

"הקורס פתח לי הרבה מחסומים מנטאליים ונפשיים ואיפשר לי לבצע אינטראקציה עם נשים..."

לפני שעברתי את הקורס הייתה לי טינה מסוימת כלפי נשים, כעס, קצת זלזול וחוסר חיבור לנשים. לגבי עצמי חשבתי שאני היחיד שהגיע לגיל המופלג של 26.5 ועדיין לא מקצוען עם נשים. שמחתי לגלות שאני לא לבד בקטע הזה, ואפילו עוד צעיר....

בתחילת הקורס עלו בי המון התנגדויות שנבעו מתפיסת העולם הרוחנית שלי שסתרה הרבה אלמנטים ולמרות הפתיחות שלי, היה לי קשה. לאט-לאט התחלתי להבין שגם לאגו גברי יש מקום אצלי ושאני חייב לפתח גם אותו, והבנתי שזהו התנאי להצלחה עם נשים. חוויתי הרבה קשיים נפשיים במהלך הקורס שחיזקו אותי מאוד לאחר שהתגברתי עליהם. בתום הקורס אני מרגיש מחוזק מאוד. הקורס פתח לי הרבה מחסומים מנטאליים ונפשיים ואיפשר לי לבצע אינטראקציה עם נשים וכבר אני רואה תוצאות בשטח – 2 מספרי טלפון של בחורות שבעיני נראות מעולה ושבחיים לא הייתי מתחיל איתן לפני כן...!
אני הולך להמשיך לאתגר את עצמי ולהתנסות כדי לתרגל, ללמוד ולהיפתח תקשורתית.

היום גם נפלו לי הרבה אסימונים שהיו בחצי הדרך במהלך הקורס הקודם, והיה מאוד חווייתי בשל כך.

תודה רבה

ארתור, בן 26, מעצב אנימציה

עידו, בן 34, מנהל מערכות מידע

"התחלנו ב'מאסטר דייט' שנתן לי שיקוף אמיתי וכן לגבי ההתנהלות שלי בדייט"

כשרק נרשמתי חשבתי "מה אני הולך לעשות בבי"ס לחיזור?!" ומהר מאוד הבנתי שלא מדובר רק בחיזור אלא בהרבה מעבר לכך!!
התחלתי את דרכי עם רום (מאמן מוסמך) ותרגלנו יחד בשטח. אחד הדברים העיקריים שגיליתי במהלך התרגול הוא שהרבה מהדברים שאני לא מעז לעשות, גם בחיזור וגם בכלל, הם *סתם* אמונות חוסמות שיש לי ומה שנראה לי כמשהו מאוד דרמטי ורציני נראה לצד השני קליל וכיפיי. הנושא העלה לי הרבה מחשבות לגבי ההתנהלות היומיומית שלי, בכל תחומי החיים.

אחרי סיום הפרק הראשון עם רום עברנו לפרק השני עם אורטל (מאמנת מוסמכת). התחלנו ב'מאסטר דייט' שנתן לי שיקוף אמיתי וכן לגבי ההתנהלות שלי בדייט, מה כדאי יותר לעשות ולהגיד, ומה פחות.
אני לוקח מה'מאסטר דייט' הרבה מאוד לדייטים הבאים ואני ממליץ בחום!! שווה את המאמץ!אחרי המאסטר דייט התמקדנו בלהבין מהם הכוחות שעוצרים אותי מ"לעשות", בכל תחומי החיים. את המפגשים הללו לא ניתן לתאר כי השינוי שהתחיל כבר במהלכם, תפס תאוצה שאי אפשר להסביר בכתב.
פתאום נפלו מלא אסימונים והפאזל התחיל להסתדר כאילו מעצמו. הגיעו כל מיני הזדמנויות מכיוונים שונים שבכלל לא חשבתי עליהם לפני כן ועכשיו אני פשוט עף על החיים!!

אתם כבר בטח מבינים למה כתבתי במשפט הראשון שלא מדובר רק בחיזור....
תודה רבה לרום, אורטל ותומר על הפרק הזה של חיי!

מיכאל, 36, שוק ההון

"ידעת לזהות את הפוטנציאל שטמון בי..."

תומר,
פגשתי אותך כמוצא אחרון להתחיל עם נשים אחרי שידידה דאגה שאכיר אותך, ואני לא מתחרט כלל. הדבר היחידי שאני מתחרט עליו הוא שחיכיתי כ"כ הרבה זמן וחבל שלא הכרתי את שיטותיך קודם לכן.

התהליך הזה פשוט גרם לי להבין הרבה דברים שלא ידעתי, שלא הבנתי ושאפילו לא שיערתי שאני לא יודע.

גם אני התחלתי בשלב מסוים של נעוריי להעלות את השאלות "למה היא לא רוצה אותי?", "מה לא בסדר בי?", "למה זה כ"כ קשה?", "איך היא הולכת עם אנשים כאלה מגעילים ולא איתי?", "האם אני לא גבר מוצלח?" ועוד.

כולנו גברים מוצלחים, בייחוד מי שלמדו לצדי בקורס הזה, כי כולנו גברים שרוצים להעניק מעצמנו, לתת, לאהוב, להיות אכפתיים לבחורות, ועם זאת חסרי תובנות מדוע המין הנשי לא מחזיר או לא יודע להחזיר באותה המטבע.

אבל זו לא סיבה לנוח, וזו לא סיבה לוותר. ידעת לזהות את הפוטנציאל שטמון בי ועזרת לי בדיוק במה שאני צריך ובדיוק במה שרציתי, מהרמה שבה התחלתי.
כיום אני יודע להוביל נשים, יודע לתקשר איתן בצורה טובה יותר, לא מפחד לגשת ובטח ובטח לא מפחד מה"לא" שלהן. אני יודע להתייצב בגאון ובעוז מול כל המבחנים שלהן והשינוי הוא עצום.

כשאני מדבר על שינוי, אני לא מדבר על שינוי באופי, כי כשתלמדו אצל תומר אתם תישארו מי שאתם ותישארו מקסימים, אלא על שינוי בתפיסה ולקחת את מי שאתם באמת כדי להצליח עם נשים.

בכנות, היום הרבה יותר טוב לי בזכות הדרך שצעדתי איתך, ולא רק בהקשר של בנות.

שגיא, בן 26, קצין לוגיסטיקה בצבא קבע וסטודנט לתואר שני במנהל לוגיסטי

"עשיתי כמה דברים בפעם הראשונה בחיים"

אחרי הקורס אני מבין יותר את הנשים שמנפנפות גברים שמתחילים איתן באופן נדוש. לא בטוח לגבי רעיון הטיזינג כי הוא הפוך מההרגל שלי ונראה לי כמו חוצפה. לא בטוח שזה עובד על נשים. אני חושב שלתלמידים נחוץ ליווי אישי ליישום הדרגתי של החומר, הבנתי שאתה כבר עושה זאת.
במהלך הקורס גיליתי שחלק מהתכנים שינו את השקפתי לגבי דברים מסוימים. בסך הכל הרגשתי שרוב הדברים נכונים.
ללא תמיכה צמודה יהיה לי קשה לשנות דפוסים שנטועים בי לאורך כל החיים. למרות הקושי אני מתכוון להמשיך לתרגל ולהגיע למפגשים וקורסים נוספים כדי ליצור שינוי בחיי.

תומר, העברת את הקורס בצורה מעניינת, היית מצחיק, רגיש, קשוב, אמיתי ואנושי. תודה לך על ההשקעה בכל פרט, ועל האכפתיות שהרגשתי ממך, על כך שאתה כל הזמן משכלל עוד ועוד את הקורס, וכעת כשאני חוזר עליו אני רואה שהוא יותר אפקטיבי. אומנם יש לי דרך ארוכה לעשות אך בזכות האומץ שהנחלת בי, ההנחיה המעולה, וכמובן בזכות התמיכה והפרגון שלך, עשיתי כמה דברים בפעם הראשונה בחיים.

תודה לך,

אורי, בן 34, מסאז'יסט

"טעימה מעולם שכל כך מוכר לנו, אבל סתום לחלוטין"

היי תומר,
השתתפתי בסדנא שלך בפסטיבל "פשוט", ישבתי לימינך.
אמרת שתשמח לשמוע משוב, ולא היה לי כוח באחת בלילה לחכות בתור אחרי כולם אז מצאתי את המייל.
נהניתי מאוד מהשעתיים איתך, מהנושא, מצורת העברת הנושא, מהתרגול הנחמד שעשית שם, מטעימה מעולם שכל כך מוכר לנו, אבל סתום לחלוטין.
גם החווה שהייתה איתי לקחה משם כמה דברים.
בהצלחה גבר בדרך שלך,

רונן, בן 42, מנתח מערכות

"החומר שלו עובד"

קיבלתי המלצות על תומר מידידה והחלטתי לנסות את שירותיו. כבר מהמפגש הראשון התרשמתי מהנוכחות שלו , האנרגיה החיובית שהוא מקרין והידע הנרחב שצבר .
תומר עשה מאמץ ניכר לנסות ולהבין בדיוק מאיזה מקום אני בא , מה אני מחפש ומה הדרך הנכונה והטובה ביותר כרגע בשבילי להתקדם .
במהלך המפגשים נקשרתי אליו שכן הוא תמיד יוצר חיבור מהמקום האמיתי והאישי ביותר .
במהלך התרגולים שלי איתו אני יכול לומר בוודאות שהוא הדבר האמיתי שכן החומר שלו עובד .

בקיצור ולעניין, מומלץ.

דורי, בן 29, מוזיקאי

"הבנתי איך מרגישה אישה כשמתחילים איתה..."

לפני הקורס לא הבנתי למה נשים לא מקבלות אותי? אני הרי חמוד, מצחיק ואינטלקטואל... אז מה הבעיה? במהלך הקורס הבנתי שליצור אינטראקציות עם נשים זה עניין של אומץ ונשים נמשכות לגברים עם ביטחון עצמי! הבנתי גם איך מרגישה אישה כשמתחילים איתה והפקתי את הלקחים. ללא ספק, הקורס הפיל לי אסימונים רבים ונתן לי כלים להמשיך ולהתפתח. מכאן יש רק לצמוח ולהנות...

גורי, בן 19, חייל

"הבנתי שאני זקוק לעזרה ומהר"

לפני שהכרתי את תומר הייתי בחור מאוד ביישן בכל מה שקשור לבחורות, וליצירת קשרים חברתיים בכלל. לא הייתי יוזם שיחה עם בחורות, לא הייתי מחזר אחריהן, כמעט ולא הייתי מבלה מחוץ לבית וההכרות המועטה שלי עם המין הנשי הסתכמה בהכרות דרך האינטרנט או דרך מכרים משותפים.
למעשה הקשר היחיד שהיה לי היה בגיל 20 וגם הוא לא נמשך מעבר לחודשיים, פשוט לא ידעתי כיצד להתנהג ומה לעשות איתה.
מצב זה גרם לי תסכול רב. על הנייר היו לי את כל הנתונים להצליח, אני נראה טוב, יש לי עבודה טובה, אינטליגנט (כך אומרים..:)) אבל זה לא הספיק. מסביבי חברים הכירו, עברו לגור ביחד, נפרדו, התחתנו, נולדו להם ילדים ואצלי?...כלום. את המשפט: "איך זה שאין לך חברה?" אמרו לי יותר מפעם אחת. הבנתי שאני זקוק לעזרה ומהר.

הפגישות עם תומר עזרו לי להבין את הבסיס לתקשורת עם נשים, כמו מה בחורה מחפשת, זה שעלי ליזום את האינטראקציה הראשונית עם נשים, שלקבל "לא" מבחורה רק משפר את המיומנות שלי וזה גם עניין של גישה וכו'. תומר נתן לי שיעורי בית כשאת חלקם היה עלי לבצע בשטח. בפגישות איתו ניתחנו את שיעורי הבית ממש כמו שעושים בתדריך אחרי מבצע צבאי.

תומר מאמין בדוגמא אישית והוא הראה לי שמה שהוא מלמד פשוט עובד בפגישות אקראיות עם נשים. תומר גם הביא לי מאמרים, המליץ על ספרים וסדרות בנושא. כיום אני כבר לא 'מפחד' מנשים, יוזם אינטראקציות, יוזם קשרים, מחמיא להן, נוזף בהן הכל לפי הצורך. נשים הפכו להיות חלק דומיננטי מחיי.
כיום אני שם לב מתי נשים מתחילות איתי, איך הן מתרגשות מהדיבור איתי, מהמגע ובכלל, היום אני יודע ומבין מה יש לי להציע לנשים. רק על דבר אחד אני מתחרט... שלא התחלתי את התהליך עם תומר לפני מספר שנים.

אילן, בן 32, טכנאי מטוסים

"ראיתי כיצד מצב הרוח שלי משתפר עם כל גישה"

ביום חמישי האחרון יצאתי עם המאמן האישי שלי רום ליציאת תרגול לילית.
התרגול התבצע בבר תל-אביבי (הרבה יותר מואר ממה שציפיתי) והיה מוצלח מבחינתי - הצלחתי לגשת ליותר בחורות מהרגיל, למשוך את השיחות יותר זמן וליצור משיכה.
ראיתי כיצד מצב הרוח (סטייט) שלי משתפר עם כל גישה ועוזר לי להיות יותר פתוח.

הדבר העיקרי שלקחתי איתי מהאימון הוא הצבת יעדים. למרות שזה משהו שהוא כביכול ברור, לעיתים קרובות אני שוכח עד כמה הכלי זה חשוב ולא מציב לעצמי יעדים לפני.

עוד לפני היציאה לשטח רום ביקש ממני להציב שלושה יעדים הוגנים עם עצמי, שעליהם אני מוכן להתחייב. לאחר היעזרות בטבלת "מדדי הצלחה" בחרתי שלושה יעדים שהרגשתי שיעזרו לי להתמודד עם החולשות שלי.

בזמן התרגול הייתי ממוקד ביעדים שלי, מה שעזר לשפר את המיומנות ולהתקדם צעד נוסף אל המטרות שלי.

מתן, 29, שף ראשי במסעדה

"פשוט חוויתי חוויה של התפוצצות"

במהלך השבועיים האחרונים נכנסתי לישורת האחרונה של לימודיי בקורס האישי אצל תומר.
כמו בסופה של כל תקופה, אני נוהג לעשות סוג של הערכה לגבי התהליך שעברתי, ובדיקה של מה רציתי להשיג מול מה הישגתי.
הייתה בי התחושה והידיעה שהדרך שעשיתי היא ארוכה וגם המיומניות שרכשתי הן רבות. אבל בכל זאת הפריעה לי התחושה שכל העיסוק בחיזור עדיין מעט מכני. כלומר, הרגשתי מיצוי מהליכה אין סופית ברחובות אבן גבירול וגם התחושה שהגיע הזמן לקחת את כל הנושא לשלב הבא, כלומר - לשלב את הידע והיכולות שרכשתי בחיי היום יום ולא רק כאשר אני "מוגן" בחברת תלמיד נוסף או מדריך באחד התרגולים.

לקראת השיעור שהיה צפוי לי עם תומר, שיתפתי את תומר בתחושות שלי ובהיכן אני נמצא כרגע והחלטנו לבצע שיעור פרונטלי ולמצוא את הבעיה ולהגדיר מחדש יעדים להמשך.
בשיעור, תומר הציג בפני את מה שלטענתו הוא "הגרוש החסר הלירה" ואת מה עליי לעשות על מנת לסגור את כל הפינות ולהגיע להצלחות בהם אני מעוניין. לגבי השיטה ומה היה חסר ומה נאמר בשיעור לצערי לא אוכל לשתף פה אבל אני מאוד ממליץ לפנות לתומר בעניין..

כרגע אני כותב את המכתב הזה ממש יום אחרי אחד הימים היותר מוצלחים שלי בחיזור נשים.. ההצלחה הייתה פשוט אדירה. במהלך השיעור הייתה לי שיחה עם אישה בלונדינית מדהימה ובסוף גם לקחתי ממנה את מספר הטלפון.. מעניין מה יתפתח שם..

פשוט חוויתי חוויה של התפוצצות.. האמת, רק על השעתיים המדהימות האלה אני יכול לכתוב מכתב, ואולי אני עוד אעשה זאת בעתיד, אבל כרגע אני רק אומר שהיה ערב מדהים עם הרבה אינטרקציות מדהימות ולשם שינוי גם נהנתי מהן! וגם במדד ההצלחה הסופי.. מה שאנחנו הגברים אוהבים לקרוא לו ה'תכלס'.. פתאום הכל פשוט זרם חלק..

ינון, 28, סמנכ"ל פיתוח

"היחס הוא אישי ומותאם לקצב שאני הייתי זקוק לו"

הקורס של תומר הוא ענייני ומתקדמים בו שלב אחרי שלב,
אתה לא נזרק ישר למים, אלא יש לך קודם כל את שלב התאוריה ואחר כך את השלב היישומי-ביצועי.
על פי הרגשתי היחס הוא אישי ומותאם לקצב שאני הייתי זקוק לו ,דבר נוסף הוא הרצינות וההתמדה של התלמיד והמורה שהם בעיניי חלק חשוב גם בתהליך של הקורס וזה בא לידי ביטוי על ידי שני הצדדים; השיעורים תמיד התקיימו בזמן והעברת המידע, המיילים וחומרי הלימוד תמיד היו בזמן ובקצב הנכון

אלדד, 31 תכנון והפקת אירועים

"הצלחתי לשים את נושא ההצלחה עם נשים בראש סדר עדיפויות שלי"

לבית הספר הגעתי בהמלצת חבר.
בהתחלה היו לי ספקות בגלל שאני כבר הרבה זמן בתחום ויש לי הרבה ניסיון. חשבתי לעצמי מה עוד כבר אפשר ללמוד על פיק-אפ שאני לא יודע. בפגישה הראשונה מאוד התרשמתי מהיחס האישי ואחר-כך היה לי קשה להתרגל לרעיון של להתאמן עם בחורה - אבל עכשיו, אני דווקא רואה בזה יתרון.

מאז שנרשמתי לקורס, אני מרגיש שאני חי בקצב יותר גבוה מקודם, לוקח יותר סיכונים, יותר אנרגטני ויותר מעיז. אחד הדברים החשובים ביותר שקרו מאז - הצלחתי לשים את נושא ההצלחה עם נשים בראש סדר עדיפויות שלי. אומנם הצהרתי על זה הרבה פעמים בעבר, אבל אלה היו רק מילים - לא באמת הרגשתי את זה, עד עכשיו.
עכשיו אני באמת מרגיש ככה. אני עדיין עושה את כל העיסוקים האחרים שלי, אבל הרגש והשאיפות שלי מכוונות להשתפר ולהצליח עם נשים, אחרי זמן קצר בבית הספר אני כבר רואה תוצאות. היו כבר כמה קשרים קצרים ויש עוד דייטים בדרך..
באופן כללי, אני מרגיש שיפור בהרגשה הפנימית שלי ובתקשורת עם אנשים בחיי יום יום, גם התחלתי להיות פעיל בפורום של ביה"ס ופגשתי שם הרבה אנשים טובים והסביבה מאוד תומכת.

ירדן, 34, הייטק - יזמות ופיתוח עסקי

"מלמד להיות כן, לפתח אינטיליגנציה רגשית ולחזר ממקום נקי וישר"

היי תומר,
הייתי במעגל הגברים שלך ב- "זורבה" והצטרפתי לניוזלטר שלך מתוך סקרנות בלבד, שכן אני נמצא בזוגיות נפלאה וחלומית כבר שנה.

עם זאת אני חושב שהכלים של החיזור רלוונטיים גם לתוך מערכת היחסים.
בנוסף, אני רוצה להגיד לך שאני שמח מאוד לגלות שאתה באמת מלמד להיות כן, לפתח אינטיליגנציה רגשית ולחזר ממקום נקי וישר ולא עוד אחד מהמרצים שכביכול מלמדים אותך איך להכנס לתחתונים של בחורות ע"י הורדת הביטחון העצמי שלהן.
המכתב היה מעניין ומעמיק.
תודה,

עידן, 28, חוקר ומרצה תולדות ישראל

"מאז שאלון המאמן אמר לי את זה - אני פשוט עף"

רצית לספר לך משהו חשוב שקרה.
השבוע בשיעור עם אלון, הוא קלט עלי משהו, וממש נפל לי האסימון.
הוא אמר שאני כל הזמן מחפש אישור של אחרים (אני מנחש שזאת בעיה שקיימת אצל כמעט כל המתאמנים), ושאני צריך לאשר את עצמי ולא לחפש את האישור אצל אחרים.

אומנם כל מה שלימדת אותי תמיד דיבר על כך, אבל זה תמיד היה בקונטקסט אחר. פעם אחת זה "לא לפחד מאיך שהיא תגיב" ופעם זה במשפטים שאיתם מתחילים שיחה, ובעוד הרבה דברים.. אבל כשהוא הסביר לי את זה בצורה כזאת פשוטה, ממש נפל לי האסימון,
הרבה דברים התחברו לי פתאום. ובאמת, מאז שהוא אמר לי את זה אני פשוט עף!

התחלתי להיות מודע לזה שאני מחפש אישורים, ובכל פעם שאני קולט שאני בא להגיד משהו בסגנון או להתלהב ממשהו - כשבפנים אני מרגיש שההתלהבות הזאת באה לנסות ולאשר אותי - או כשאני נזכר איך הייתי ניגש לבחורה בפתיח ישיר ותוך כדי מיד מנסה להסביר את עצמי, כדי שהיא 'תאשר' שזה בסדר שניגשתי אליה.
אז בכל פעם שאני קולט שאני עושה את זה בשביל אישור, אני עוצר ואומר לעצמי "זה בסדר, אני מאשר את עצמי". ואז, מה שאני אומר כבר יוצא אחרת, לא בגישה של לקבל אישור, אלא בגישה של לחלוק (או משהו אחר) וזה הרבה יותר חזק.

אני מרגיש שהביטחון העצמי של עכשיו פשוט בשמיים! וזה מדהים!

סשה, 25, סטודנט לתואר ראשון במחשבים

"כיום יותר קל לי להתחיל עם בחורות"

הגעתי לקורס מתוך מטרה להשתפר בתהליכי האינטראקציה שלי עם נשים.
תוכנו של הקורס היה מועיל ומרתק והופתעתי nכמות החומר האקדמאי שהיה בו.. כלומר, מסתבר שנעשו הרבה מחקרים על הנושא שבדקו איך לבצע אינטראקציה "נכונה" ואילו דברים "אסור" לעשות על מנת לכבוש את הבחורה.

בעקבות הקורס והאימון האישי שעשיתי איתך, 'נפתחתי' יותר וכיום יותר קל לי להתחיל עם בחורות. אני ממליץ בחום על הקורס, ומשוכנע שתשתנה ההבנה על האינטרקציה אצל כל מי שילך אליו.

אורן, 35, מתכנת מחשבים

"מבחור שלא מתחיל בכלל עם בחורות, הפכתי לגבר"

היי תומר,

החלטתי לכתוב לך מעין מכתב אישי שכזה שמסביר בתמציתיות את מה אני מרגיש ומה אני חווה מאז שנפגשנו.
אז ככה, לפני קצת פחות מחודשיים הייתי בחור רגיל וביישן שמסתובב לו ברחובות העיר טעון אמונות מגבילות. הייתי הבחור הזה שיודע לרצות בחורה כי "ככה צריך", שיודע להידבק ולהיות אובר-נחמד כי "ככה צריך", שלא מתחיל עם בחורות ברחוב כי "זה לא מקובל" ושסיטואציות אקראיות היו מובילות אותו לקשר או לסטוץ פעם בחצי שנה במקרה הטוב.

אותו בחור כבר לא קיים יותר, אותו בחור מסתכל מהצד בבחור החדש ממש כמו בסרט "מועדון קרב" או בסרט "מרד הנעורים". אני מרגיש שקיבלתי זהות חדשה, משהו בי נפתח, משהו בי מתחיל להשתנות ולהרגיש מגובש יותר, חזק יותר ותכליתי יותר.
אומנם אני בתחילת דרכי החדשה אבל בחודשיים מאז שאני לומד אצלך יש לי תחושה שהתקדמתי פלאים. מבחור שלא מתחיל בכלל עם בחורות הפכתי לגבר, ולא סתם גבר אלא גבר שיודע מה המטרות שלו ויודע בדיוק מה הוא רוצה מעצמו ומהבחורה.

השינוי הזה מאותו בחור, לגבר החדש שבי הוא לא פשוט בכלל, העבודה העצמית שאני עושה מדי יום, הספרים, הסרטים ובעיקר תרגולי השטח תורמים לבניית האני החדש שלי וזה דורש ממני הרבה מאוד אנרגיות וכח להמציא את עצמי מחדש למרות הקשיים שבדרך.

תודות לתמיכה שלך, לרצון שבך ללמד אנשים חדשים, ליכולת שלך לקחת איש מפוחד ורגיש ולהפוך אותו למאסטר - על כל זה אני מודה לך ומקווה שמגמת השיפור שלי תימשך למרות כל "הסלעים" שיהיו לי בדרך.

אליעד, 30, שרות לקוחות

"ההדרכות עם תומר פקחו את עיניי"

פניתי לתומר לפני כחודשיים על מנת שיכוון אותי בכל הקשור לאינטראקציות חברתיות בכלל, ועם נשים בפרט.
ההדרכה כוללת מפגש בו תומר מסביר את הבסיס של נושא החיזור, את דרכי הפניה השונות, איך להתנהג בדייט, איך להתכתב וגם מסביר על התפתחות אישית – מציאת כיוון בחיים ושינוי דפוסי חשיבה.
התרגול המעשי כולל פניה לבחורות ברחוב תוך כדי שתומר צופה והוא מכוון לגבי מה טוב ומה ניתן לשיפור וכמובן שתומר ענה על כל השאלות שהתעוררו אצלי במהלך תרגולים ואינטראקציות שניהלתי.
ההדרכות עם תומר פקחו את עיניי לגבי מספר דברים כגון הגשמה עצמית ובעיקר בהתמודדות עם פחד גישה. אני עדיין בשלבים מוקדמים של למידה אבל אני מתכוון להמשיך ולתרגל תוך העלאת רמת הקושי ותוך כדי כך לצבור ניסיון ולשפר יכולות שיחה.

אריה, 34, עורך דין

"זה רק מוכיח שהכל אפשר ללמוד"

היי תומר!

קודם כל, אני רוצה להגיד לך שאני מאוד שמח שהכרתי גבר כמוך, ואת כל הצוות המדהים שעוזר לך בכל ה"מעשים הטובים" שאתה עושה. אני חושב שכבר מהשיעור הראשון גיליתי שאני לא ממש יודע איך להתנהג ליד בחורות (לא רק זאת שאני מנסה להכיר, אלא גם ידידות ואפילו אחותי..), הופתעתי לגלות שיש דברים שיטתיים שעובדים על כולם (הייתי בהלם כשהדגמת לי). זה רק מוכיח שהכל אפשר ללמוד.
הבהרת לי דברים חשובים ועשיתי התקדמות בשאלה שחשובה בחיי כל גבר: 'מה נשים רוצות ואיך להתמודד איתן בכלל'. אהבתי איך שכל התלמידים מגיעים אליך עם מטרות שונות, ואתה נותן מענה שונה לכל אחד, בהתאם לצרכים שלהם.

אפילו בשיעורים שלא היו לי תוצאות טובות או בכלל, ולא היה לי מצב רוח מתאים לתרגולי שטח, ידעת להתאים את מהלך השיעור. נהנתי מאוד מכל שיחות העומק והדמיון המודרך שהיו לנו.

תודה על ההתחשבות והרצון לעזור. פתחת לי חלון חדש ועזרת לי להבין את עצמי. נתת לי הרבה כלים להתפתחות אישית ואני מקווה שניפגש בקרוב.

סילבן, 25, עורך כתבות באתרי אינטרנט

"גיליתי שאני יכול להיות אותנטי לגבי הרצונות שלי עם נשים"

הכרתי את תומר בסדנה שהוא העביר בפסטיבל. התרשמתי מהתובנות שהוא חלק בנושא אינטרקציה בין אנשים ובין גברים ונשים בפרט. הרגשתי שהוא גיבש את הידע והנסיון שהוא צבר, לכדי חומר מסודר ומנוסח היטב.
הגעתי לאחר מכן למפגש שבו הוצגה בפניי תוכנית אימונים אחד-על-אחד בת שישה מפגשים. מהטיפים הקטנים (אך המשמעותיים) שהוא חלק איתי, הבנתי שיש לי הרבה מה ללמוד והחלטתי להירשם לתוכנית האימון.
את האימונים עברתי בהדרכתו של קונדרה – גבר כריזמטי, בעל חוש הומור שכיף להתאמן בנוכחותו בשטח, ובאותה מידה גם נדהמתי מהאור שהוא שפך על צדדים באישיותי שהייתי פחות מודע אליהם.

אימוני השטח נסכו בי בטחון והביאו אחריהם הצלחות בשטח: היכרויות, מספרי טלפון, דייטים וסקס. כמו כן, התחלתי ליהנות יותר מיציאות למקומות בילוי כמו ברים ומועדונים, שלא לדבר על אנשים מעניינים שהכרתי במהלך ההשתתפות בקורס.

גיליתי שאני יכול להיות אותנטי לגבי הרצונות שלי עם נשים ולהיות בקשר לא מחייב, אם זה מה שאני רוצה. הבנתי שעד אותו זמן לא הגדרתי עבור עצמי כמו שצריך מה מאפיין את אותה אישה אופטימלית שאני באמת רוצה, והתחלתי להתמקד במטרות שלי בתור גבר ולהתחיל את התהליכים שיביאו אותי להגשמתן.
הבנתי שסדרת האימונים הייתה רק תחילת הדרך ואני ממשיך לתוכנית נוספת בביה"ס.
אני רוצה להודות עמוקות לקונדרה, המאמן שליווה אותי והתניע את תהליך השינוי.

אדם, 29, מחנך בבית ספר יסודי

"הפסקתי לראות את עצמי כמישהו שאינו מספיק טוב"

לפני הלימודים עם תומר לא הייתי מסוגל לדבר עם נשים, בין אם כדי ליצור קשר, שיחה או דייט. כל ניסיון להוביל לאנשהו, נגמר בידידות ועצבים על עצמי ותסכול. מאז שהתחלתי ללמוד עם תומר, המקרים האלו הפסיקו. אם הייתי רוצה להיות רק ידיד של מישהי, אז זאת לא הייתה בעיה מבחינתי, אבל אם רציתי שיתפתח משהו, אז לשם כיוונתי מהתחלה כדי שזה יהיה ברור. הבנתי שזה לא משנה מה אני אומר על עצמי בפני עצמי, אלא מה אני מציג כלפי חוץ וכלפי הבחורות.

עם הזמן הפסקתי לראות את עצמי כמישהו שאינו מספיק טוב עבור אף אחת, והתחלתי לראות את עצמי כגבר שווה ואיכותי, כפי שאני.

היום אני לא חושש לדבר עם בחורות מדהימות ולהנות מהאתגר.

ירון, 25, מנהל תשתיות בחברת הייטק

"דבריו של תומר שינו את נקודת המבט שלי לנצח"

השתתפתי בהרצאתו של תומר קורון (בהמלצת חבר שפגש בו קודם) ומהר מאוד ספגתי הרבה השראה מהחומרים הנלמדים.

מכירים את זה שאתם שומעים משהו, שהוא לא חדש לכם מצד אחד, אבל פתאום משהו נופל וזה פשוט מצליח? אז זה המקרה בדיוק.
יושבים בהרצאה, מקשיבים, מעלים נקודות ועושים סימולציות, ולפתע הרבה דברים מתחילים להתחבר. כמובן שבדבריו של תומר היו גם הרבה דברים שחידשו לי, ושינו את נקודת המבט שלי לנצח.

בעקבות ההיכרות עם החומרים הנלמדים, החלטתי לקחת פגישות אישיות עם תומר. בפגישות אלה, ללא ספק נפתחו הרבה דלתות חדשות, התמודדויות חדשות וכיום, אני מוצא עצמי פתוח ומבין יותר את העולם הגברי, הנשי ומה שביניהם.

וכן, לאט לאט אני מקלף את הקליפה ומתחיל לטעום את טעמו של העולם השני שהבאת אליי.

גרשון, 29, שרות לקוחות בחברת סלולר

"ליצור את הביטחון העצמי שיוביל לאינטראקציה מושלמת"

אני מאוד מרוצה מהידע שרכשתי ומהניסיון שצברתי בזכות הידע שמקבלים ומיישמים בקורס. אני מאוד מרוצה מהעובדה שזו לא רק עבודה בשבילך (תומר), אלא שאכפת לך ואתה מגלה עניין גם אחרי שהקורס נגמר מזמן.
היו מקרים בהם הייתי צריך את הפוש הקטן, את ההערה הקטנה שתפקח את העיניים לאופציות אחרות או הסתכלות אחרת על המצב, ואתה תמיד היית שם כדי להדריך. שמחת לשמוע על ההצלחות וגם על הכישלונות ועזרת ללמוד ולהפיק מהם להבא.

המפגשים היו מהנים ונעימים, מלאי מידע ותרגילים שעזרו להבין מה צריך לעשות בזמן אמת ולא רק באופן תאורטי ויבש. לקחתי מהקורס המון לחיי הרווקות – איך לגשת לבנות, איך לגלגל את השיחה ואיך ליצור את הביטחון העצמי שיוביל לאינטראקציה מושלמת.
לקחתי תובנות רבות גם לחיים בזוגיות – ישנם דברים אשר אפשר ליישם אותם גם כאשר יש כבר בת זוג בחיים. כי בכל זאת אנחנו עדיין בני אדם ועדיין אוהבים משחקים וצריכים אותם על מנת שיהיה ריגוש בקשר ועניין, כאילו הכל עדיין טרי ומלא באנרגיית חיזור.

בשורה התחתונה תודה!

גיל, 37, יהלומן

"עכשיו אני מבין מה זה להיות גבר"

חשוב לי שתדע שלאימונים שלי איתך היה אפקט משמעותי הרבה יותר ממה שראית, ואני חייב לך תודה גדולה מאוד על מה שעשינו ביחד, על הסבלנות שלך לקשיים שלי, ועל חוסר הסבלנות שלך לתירוצים הדביליים שלי.

אני באמת מבין עכשיו את השיעור הראשון שלנו - להיות גבר זה לא גוף עם ביצים וזין.
להיות גבר זה בטחון עצמי, העזה, לקיחת סיכונים, יציאה מאזור הנוחות. שמש. ואיזו בחורה לא תרצה מישהו כזה לידה!

המון המון תודה ידידי!
אני מקווה שכמה שיותר אנשים יעשו ביחד איתך, או לפחות יתחילו, את תהליך השינוי הכי מדהים של חייהם.

רן, 28, חוקר פרטי

"עשינו פריצת דרך באומץ שלי"

היי תומר,
הסרטון על עמי מעולה. מציג בצורה מצוינת את המאבק הפנימי שאנחנו התלמידים עוברים בין הפחד הישן לאומץ החדש והחלק הכל כך חשוב שלך ושל המאמנים בליווי שלנו מחוץ לאזור הנוחות, אתם באמת עושים עבודת קודש! כל כך התחברתי לתחושה שלו בסוף כשהבחורה עם המשקפיים נותנת לו מספר טלפון, יש לזה תחושת הישג שאי אפשר להסביר...
פשוט אושר גדול! בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך על ארבעת המפגשים האחרונים, אני מרגיש שיחד עשינו פריצת דרך באומץ שלי, בבטחון העצמי ובמיומנות החיזור ואני באמת בטוח שעם שיפור המיומנויות על ידי המשך תרגול, יהיה לי את כל מה שצריך כדי להשיג את המטרה שהצבתי לעצמי!

תודה על הכל,

אריה, 30, מומחה מערכות תקשורת

"הייתי צריך לעבור תהליך, עברתי אותו - עכשיו אני תפוס"

היום אני בקשר הכי טוב שהיה לי מימיי, כבר תשעה חודשים.
בחורות שאני מכיר שנים מבקשות ממני עצות לגבי בחורים שהן דלוקות עליהן, ושואלות איפה הייתי לפני שנתיים ולמה אף פעם לא היה בינינו משהו.. התשובה שלי לשאלה הזו היא: "זה לא משהו שקשור אליך - הייתי צריך לעבור תהליך, עברתי אותו ועכשיו אני תפוס. אבל אם תתאמצי, אולי עוד יהיה משהו". בחיוך כייפי כזה, קצת מתנשא, קצת מובך

בקיצור - 100% אני

יבגני, 30, מהנדס תוכנה וניהול

"הדבר היחיד שאני מתחרט עליו הוא שלא נרשמתי כבר לפני כמה שנים"

האימונים שיפרו אותי בכל כך הרבה תחומים בחיים, שהדבר היחיד שאני מתחרט עליו הוא שלא נרשמתי כבר לפני כמה שנים. לפני תומר עשיתי קורס קבוצתי, ואני יכול להעיד שזה בכלל לא אותו הדבר. כל אחד מגיע מרקע שונה, עם דברים שונים שהוא רוצה לטפל בהם, ולשבת בכיתה מול מרצה, שקול לקריאה של ספר בתחום, רק עולה הרבה יותר.

האימונים עם תומר כוללים גם תיאוריה וגם אימוני שטח, שהם הדבר החשוב יותר, כי שום תיאוריה לא תעזור אם לא מיישמים אותה. תומר היה מקצועי מאוד, ידע לתת פידבק מעולה ומדויק. אבל מעל לכל, תומר ידע לתמוך ולתת אוזן קשבת לכל קושי שהיה לי בתהליך.

אל תטעו, יהיו לא מעט קשיים. מי שמספר לכם שאפשר להפוך מבחור ללא ניסיון לדון ז'ואן ללא כל בעיה ובחודש, זה שטויות. התהליך דורש השקעה, מחויבות וגם סבלנות, כי התוצאות לא מגיעות תוך יום.

התמיכה של תומר בכל התהליך הזה מאוד חשובה – תמיד עם אמפטיה וחיוך, ולעולם לא בהתנשאות או בעצבים. לפני שהגעתי לתומר בדקתי כל סוג אפשרי של אימוני פיתוי וחיזור, גם קבוצתיים וגם אישיים, ואני יכול להעיד בכנות שהבחירה בתומר הייתה מעולה. מבחור שבשבילו לגשת לבחורה ולהתחיל שיחה היה משהו שפשוט לא עושים אותו, זה נהיה הרבה יותר פשוט והתהליך הפך אותי לבנאדם הרבה יותר חברותי ופתוח.
ככה שמבחינתי, הצלחה עם נשים (ולא חסר) היא רק בונוס לשיפור הפנימי המתרחש תוך כדי האימון. וזה דבר מדהים.

לתומר – המון תודה על ההשקעה, הסבלנות, והתמיכה. למי שקורא את זה ומתלבט – פשוט תלכו על זה. בלי תירוצים, בלי "אולי עוד חודש כי אין לי כוח עכשיו", בלי "אין לי זמן".

זאת המתנה הכי טובה שתוכלו לפרגן לעצמכם.

דניאל, 37, מאמן שחייה

"מלמד להקטין ביקורתיות כלפי עצמי וכלפי אחרים"

יש במה שאתה עושה תרומה לאנושות באופן כללי: העלאת רמת החיבור והאהבה בין אנשים בכלל. איך זה? בהרבה דרכים: אנשים שמרוצים יותר במימד הזוגיות והאהבה בחייהם, הם אנשים יותר מאושרים שיכולים לתת יותר מעצמם לסביבתם ולחברה.

כדי להצליח להשיג נשים, אנחנו צריכים ללמוד להיות אנשים יותר חברותיים ויותר פתוחים בכלל, גם עם גברים. תהליך הלימוד מחייב (אותי לפחות) כל הזמן לנתח את עצמי, "למרק את הנפש" ולעשות חשבון נפש, שתמיד מוביל לאותן מסקנות: לעבוד על עצמי, להרגיש יותר חמלה ואהבה כלפי אחרים, להקטין ביקורתיות כלפי עצמי וכלפי אחרים, ללמוד איך להתחבר גם לאנשים שונים ממני.

בזכות החוויות והלימוד שלנו, נוצרים הרבה יותר קשרים עם נשים (וגברים) מאשר היו נוצרים ללא עזרתך. כל קשר כזה טומן בחובו פוטנציאל אדיר ללימוד מסוגים שונים, לידע, לנטוורקינג שמביא תועלות, להכרת אנשים נוספים ולחוויות שלא היו קורות אחרת!

עידן, 29, מתכנת בגוגל

"הלוואי ועוד גברים יגיעו לעבור תהליך מדהים כמו שאני עברתי"

תומר מציב בכל פגישה רף יותר גבוה. תומר מאוד מאמין באנשים שהוא עובד איתם. האמונה שלו בי חיזקה אותי משבוע לשבוע והרגשתי שתומר מחזק בי את הצדדים יותר טובים שלי. למשל, לגבי המראה החיצוני שלי הוא נתן לי לשנן אמונה שיחסית לגברים בני 40 אני נראה טוב. האמונה עזרה לי לגשת לנשים בבטחון רב יותר.

תמיד יצאתי המפגשים מחוזק ובהתרגשות לקראת השבוע הבא. גם אם לא הצלחתי בכל המשימות, תומר עודד אותי ונתן לי להאמין בעצמי.
אהבתי מאוד את התרגיל של אמונות מאפשרות. בניתי עשר אמונות (למשל: "יש לי מתנה לתת לכל בחורה אליה אפנה") ושיננתי בכל שבוע אמונה אחת. התרגילים של פנייה לבחורות היו מאוד קשים, אולם בהדרגה הצלחתי ליישם אותם.

מצאתי את השילוב בין החומר של תומר לגישה שלי, ולהערכתי השילוב הזה הביא את התוצאות. לאחר חודשיים של עבודה מאומצת הכרתי את בת זוגתי תוך כדי שעצם "ההתחלה" איתה, לא נראתה לא לי ולא לה כאילו אני מתחיל איתה. מאחר "והתחלתי" באותה תקופה עם נשים רבות הדבר נראה לי כמאוד טבעי ולכן לא התרגשתי והייתי נינוח, מה שגרם גם לה להרגיש נינוחה איתי.

אני ממליץ לכל גבר המעוניין להתפתח בנושא החיזור להגיע לתומר. תומר היה ועדיין מאוד מסור לי. ורואה ביכולת של הגבר להגיע לאישה המיוחדת שלו אומנות לכל דבר וייעוד בו הוא מאמין בכל ליבו.

הלוואי ועוד גברים יגיעו לעבור תהליך מדהים כמו שאני עברתי. אני בטוח כי העבודה עם תומר תביא להישגים מעבר למצופה.

מאחל לכם ולתומר הרבה הצלחה.

רועי, 40, מטפל

"לימד אותי לעשות שלום עם הציד שבי"

לתומר הגעתי לאחר שראיתי כמה מדריכים מובילים בתחום ובניהם את תומר, מבין כולם הרגשתי שתומר יבין את הבעיה שלי הכי טוב. הגעתי אליו כאשר אני בקשר זוגי ארוך טווח שאני חושש לאבד בגלל הרצונות והדחפים האישיים שלי.
תומר לימד אותי להקשיב לרצונות שלי ולעשות שלום עם הצייד שבי ועדיין להישאר בקשר זוגי. באחת מפגישותינו תומר פשוט זרק אותי לרחוב ודחף אותי לפלרטט עם בחורות - חוויה שמשנה את כל תפיסת המחשבה שלעולם לא אשכח. תומר הוא מאוד יסודי ומקצועי ואני ממליץ עליו בחום!

גרי, 22, מתכנת בחברת הייטק

"חל בי שינוי שאנשים מבחינים בו"

הקורס תרם לי בהבנת תחום החיזור והפיק-אפ יותר לעומק, מילת המפתח היא עשייה.
חל בי שינוי שאנשים מבחינים בו ולי קשה להסביר אותו, או לתאר איך ומה בדיוק שונה אצלי. רום הוא מדריך מעולה. עכשיו אני יודע שזה תלוי בי, אני צריך לחזור על החומר ולהמשיך לצאת החוצה (למרות הקוררררר) ולהתאמן.
בטח רום לא יאהב את המשפט הזה ויחליף את המילה "צריך" ב"רוצה", אז כן, אני רוצה.

שגיא, 30, משרת בקבע

"פעם ראשונה בחיי שאני מרגיש גבר נחשק, מחוזר והכי חשוב - גבר שלם"

עדות לכך שהמסע נגמר..
שאפשר לעמוד על קצה ההר, לנשום אויר פסגות ולהגיד..
זהו, המשימה הושלמה... החלק החסר בפאזל נמצא, זה ששינה את שביעות הרצון הפנימית מחיי מ- 6 ל- 9...

אתמול קיבלתי את המחמאה הכי גדולה שקיבלתי אי פעם מבחורה: המוכרת לילה הקבועה ב- am/pm מתחת לבית שלי, שרואה את תנועת הבחורות לביתי בשבועיים האחרונים.. קראה לי זונה !!:) ונשבע לך על המבט בפנים שלה, לא הייתה שום ביקורתיות, אלא סקרנות ומין סוג של רמיזה... תעשה צעד, אני מחכה.. רום, תומר אתמול ישבתי בבית וזהו נפל האסימון שהמסע הגיע לסיומו, המשחק הפנימי סוף סוף השלים את המשחק החיצוני ופעם ראשונה בחיי שאני מרגיש גבר נחשק מחוזר והכי חשוב - גבר שלם.

אני יוצא כרגע לסוג של מסע אחר עם אלון נמיר (מאמן בכיר).. אבל רציתי להגיד לשניכם המון המון תודה על הכל למדתי המון משניכם, קיבלתי וספגתי כמויות של חומר... אם זה בשיעורים, מפגשים חבריים ספונטניים או מעגלי גברים עזרתם לי להתמודד עם מי יודע כמה משברים ואני גם יודע שממש לא הייתי תלמיד קל בלשון המעטה.

על זה רק רציתי להגיד תודה, שזה המעט שאני יכול לעשות... אז תודה רבה לשניכם...

יותם, 29, שכיר בחברה לניהול בנייני משרדים

" כיום הפחד קטן בצורה מדהימה, אני יכול לעצור בחורה ברחוב ולשאול אותה שאלה בכיף "

בתחילת התהליך אצל תומר קורון פחדתי מאוד מבחורות, פחדתי לגשת אליהן, פחדתי לדבר איתן.. אם הייתי צריך לבקש הוראות הגעה, או לשאול שאלה, הייתי מחפש גבר ברחוב לשאול אותו.

כיום הפחד קטן בצורה מדהימה, אני יכול לעצור בחורה ברחוב ולשאול אותה שאלה בכיף, אני יכול לפתח קשרים וליזום שיחות עם בחורות שאני פוגש בסדנאות ופסטיבלים.

אני עדיין מתקשה להתחיל עם בחורות שאני לא מכיר ברחוב, אבל אני עובד על זה, ולפעמים זה מצליח. אחרי תקופה של כמה שנים טובות לפתע היה לי סקס, קיבלתי מספרי טלפון, ואני ממש... אבל ממש נהנה לדבר עם בחורות.

אור, 36, מהנדס מחשבים

"היום אני לומד להיות גבר ולא סתם - אלא אחד שמצליח, כזה שבטוח בעצמו, כזה שנשים נמשכות אליו"

סופסוף הייתי מוכן והלכתי לעשות קורס בחיזור. מאז למדתי המון והתקדמתי משמעותית. אמנם הדרך עוד רחוקה מאוד ועוד יש ימים רבים ללכת בה...היום אני לומד להיות גבר ולא סתם - אלא אחד שמצליח, כזה שבטוח בעצמו, כזה שנשים נמשכות אליו
וכזה שיודע איך לספק את צורכיהן. מאז ועד היום יש שיפור איטי מאוד אך עיקבי: אני כבר לא מפחד לגשת לבחורה ולדבר איתה, לפחות לא כשאני אם חבר'ה תומכים. אני יודע מה דרוש שיפור ואני עובד על זה. אומרים שלהכיר בבעייה זה חצי מהדרך לפיתרונה. אם כך אז אני עומד על 54.7% שזה נהדר בשביל מישהו שהתחיל במינוס מיליון בערך. היום יש לי יותר ביטחון עצמי. אני יודע שבחורות נמשכות אליי.לאחרונה, זה פתח לי דלת לכיוונים חדשים של שיפור עצמי, הבנתי שיש לי בעיות יותר כלליות שאני צריך לפתור, דברים כמו קושי להחליט וקושי לבצע. אני דוחה דברים לאח"כ ובאופן כללי ה Doing שלי לוקה ב(המון) חסר. אני צריך לשפר את ה Doing על מנת שיהיו לי כלים מוחשיים כדי לשפר את הBeing  שלי. 

שאני אדע איך אני מקדם את עצמי אל מול המטרות שאני מציב לעצמי בחיים. ובסופו של דבר המעגל ייסגר, שהרי Being הוא כל אותם דברים פנימיים כמו ביטחון עצמי שנקראים בקהילה Inner Game שזו מטרת העל שתוביל אותי מעבר לשינון רוטינות ותרגילים - כלים טובים ומוצלחים, אך הם גלגלי עזר שאינם נדרשים יותר ברגע שהגבר אכן נמצא בState Of Mind  הנכון ויודע לשדר זאת!

נתן, 27, הייטק 

"הגיע הזמן למעגל של אהבה ועונג. הגיע הזמן למוסיקה הנכונה.."

...לפתע התעוררתי, ואני כבר בן 31. אחרי שכבר רכשתי מקצוע, אחרי שטיפלתי במישור העסקי, אחרי שלקחתי אחריות על המצב החברתי ואני יכול סוף סוף לומר בפה מלא – גיליתי בפעם הראשונה בחיי את משמעות החיבור בין המילים 'ביטחון' ו-'עצמי'. לפתע התעוררתי וגיליתי שבפינה נידחת בפאזל של חיי, אותה פינה שעד לאותו רגע לא יכולתי לראות חסרה חתיכה – תרתי משמע. שלוש שנים פחות חודש וחצי מהיום בו החברה האחרונה שלי עשתה לשנינו טובה וגמרה את מערכת היחסים המידרדרת שהיינו בה אי שם בגלגול קודם בחיי, כשלפתע התעוררתי לקול עדין שמתקיים בתוכי ואומר לי –
"אתה אמור לחיות בזוג". בדיעבד אני מבין שהייתי צריך להגיע קודם לשקט פנימי אמיתי כדי שהקול הזה באמת יוכל להישמע. אז אני רוצה לקחת אחריות ולעשות מעשה אבל מגלה שמשהו בתוכי תקוע ואני לא באמת יודע מה לעשות. ואז, בדיוק כמו שלימדו 
אותי הגדולים שאת הספרים שלהם שיננתי בשנים האחרונות, אני מחליט ללמוד ממישהו שכבר צעד בשביל בו אני מבקש לצעוד ומתקשר לתומר כי אין טוב יותר עבורי מאשר הטוב ביותר בתחום. תומר ואני נפגשים לראשונה. זו הייתה אותה פגישה מפורסמת בה נמתחתי כמו גומי לכל הכיוונים. שבוע אחריה חשבתי שעליתי על התובנה הגדולה מכולן, עד שלפתע התעוררתי וגיליתי שאני עדיין לא יודע כלום ושיש עוד תובנות בדרך שיגיעו בטפטופים ומבלי שאהיה מוכן.  
איכשהו אחרי הפגישה השנייה (שכבר הייתה הרבה יותר טובה מהראשונה) עלה בי החשק לרענן את הפלייליסט באייפון, לא עשיתי את זה כבר לפחות חצי שנה. מיד פניתי לאוסף הדיסקים שלי בו אני שומר את כל הדיסקים שקניתי עוד מתקופת ה-AIWA עם המגש ל-3 דיסקים שקיבלתי בכיתה ט'. שלפתי מספר דיסקים בצורה אינטואיטיבית והעברתי אותם לאייפון.  יום למחרת כשיצאתי מהבית עברתי על ספרית המוסיקה בנייד והחלטתי לנגן את אחד מהדיסקים שרק אתמול הטענתי. רק לקראת סוף הדיסק נפל האסימון כשהבנתי שאני בתהליך של סגירת מעגל.
התרגשתי עד דמעות כשהבנתי מה קורה לי.
הבנתי שהמוסיקה, שתמיד הייתה חלק בלתי נפרד מחיי, מעבר לביטוי של רגשות היא גם התוותה עבורי דרך וחיזקה בתוכי אמונות 
וגישה לחיים. הבנתי שיש קשר הדוק בין כמויות המטאליקה ששמעתי כילד לבין ראיית העולם שלי כבוגר שכועס על העולם, ובהתייחסות לנושא הרלוונטי, הבנתי שיש קשר הדוק בין לצרוח 20 פעמים ביום את 'תאטרון רוסי' של אביתר בנאי לבין הצלקות הרגשיות והמחסומים ההתנהגותיים שאני נושא בתוכי עוד מתקופת הפרידות והפגיעות של גיל ההתבגרות. המוסיקה לימדה אותי לכעוס על בנות, לא לסמוך עליהן, כי "מה זה נקרא לא לרצות להיות איתי?",  והרי אם את לא רוצה להיות איתי אז אני צריך לכעוס ולאחל לך שתיכשלי. שתמשיכי לרעוד ולפחד משיגעון, וכמובן, שתישארי לבד לנצח! שלא לדבר על האלבום המופתי "המכתב" של אביב גפן והמסרים הכואבים שהוא מעביר כשהוא שר על אהבה ועל בדידות "זו מלחמה פה בלי הרוגים. האויבים פה מאוהבים.." או "אם תגרדי לי את פצעי אני ארצח אותך, עזבו אותי כבר לפנייך וזה לא כאב כל כך.." יש עוד זמרים רבים, אבל אלה המשמעותיים ביותר לתקופת גיל ההתבגרות שלי. פעם שרתי את השירים האלה בקולי קולות, בכעס, במתח רגשי עצום. היום אני יודע שיש בהם רק חלק מאמת שהיא גם ככה לא שלי. שלאביתר בנאי היה מסע אישי לעבור מאלבום הראשון ועד לאחרון, שלאביב גפן יש את הכאב שלו שבו הוא מתגאה ועליו הוא לא מוכן לוותר עד היום, ושלי יש מעגל מוסיקלי אסוציאטיבי של אהבה וכאב שהגיע הזמן לשבור.
הגיע הזמן למעגל של אהבה ועונג. הגיע הזמן למוסיקה הנכונה..

דביר, בן 31, מאמן כושר אישי