to

אירועים

הופעות בתקשורת

ReshetTV-Logo ReshetTV-Logo linktv
קול הקמפוס 103 FM קול רמת השרון
קול הנגב רדיו אורנים מהות החיים
YNET ifeel The Marker Cafe
Jewish Journal לאשה 1
.

מעבר לאתר נשים

אימון אישי עם תומר

גלה עכשיו 5 מסלולי אימון ייחודיים שיהפכו אותך לגבר עוצמתי, נחשק ומאהב

 שאלות נפוצות

"כשהתלמיד מוכן, המורה מופיע", פתגם סיני עתיק

בדף זה מרוכזות לנוחיותך תשובות לשאלות נפוצות שנשאלות לעתים קרובות ע"י מתעניינים בביה"ס לחיזור.

בכדי לקרוא את התשובות, פשוט לחץ על השאלה שמעניינת אותך, והתשובה תתגלה מיד.

לחיצה נוספת תביא לסגירת התשובה שנפתחה.

אם יש לך שאלה שלא מצאת עליה כאן תשובה, או אם אחת התשובות לא סיפקה לך את מלוא המידע הרלוונטי שאתה זקוק לו, נשמח לספק מידע נוסף בכל עת.

אנא כתוב לנו את שאלתך בטופס שבדף צור קשר ונשתדל לענות לך בהקדם.

 

"אני מנהל בכיר. ואני סטודנט. איזה סוג גברים מגיע ללמוד חיזור?"

אופי התלמידים שמגיעים ללמוד את שפת החיזור מגוון מאוד וכולל אקדמאים, אנשי עסקים, אנשי הייטק, עורכי דין, מהנדסים, רופאים, יזמים, מנהלים בארגונים גדולים, אנשי צבא קבע בכירים, חוזרים בשאלה, מורים, סטודנטים, חיילים ואפילו...סלבריטאים (לצערי מטעמי דיסקרטיות לא אוכל לגלות לכם מי...).

אלו גברים בוגרים שהבינו כי הצלחה בקריירה ובלימודים היא אומנם חשובה, אך איננה מספיקה לחיים מאושרים ומספקים, וכעת הם שואפים להגשים את עצמם באופן מלא גם ביצירת קשרים עם הנשים היפייפיות והאיכותיות ביותר שהם רוצים להשיג.

אלו גברים אמיצים שהבינו כי אין להם שום סיבה להתבייש במי שהם ולכן הודו בפני עצמם בכנות כי הם זקוקים להכוונה והדרכה מקצועית שתביא את מיומנויות החיזור והכיבוש שלהם לשיאים חדשים.

"אני בן 34. ואני בן 23. לאיזה גילאים מתאימים התכנים?"

לימודי שפת החיזור מושלמים לגברים מעל גיל 18 (מתחת לגיל זה ניתן ללמוד רק בקורס האישי שהותאם במיוחד לבני נוער). עד כה עברו את הקורסים השונים גברים בגילאי 18-50, כשגרעין התלמידים העיקרי הוא גברים פנויים בגילאי 25-35 (בקורסים הקבוצתיים תמיד יהיה מספר מסוים של בחורים הצעירים מ- 25 והמבוגרים מ- 35).

"לי יש ניסיון עם נשים. ולי דווקא אין. האם צריך ידע קודם וניסיון בשביל ללמוד את השפה?"

אתה לא חייב ניסיון או ידע קודם בכדי להצטרף ללימודים. לימודי שפת החיזור יספקו לך הסברים מקיפים על כל שלבי החיזור ויקחו אותך בהדרגה מנקודת האפס (המבט הראשון) ועד לרגע האקסטזה בחיזור (קיום יחסי מין או התאהבות). אחת ממטרות הלימודים היא לתת לגברים חסרי הניסיון או בעלי הניסיון המועט את כל הידע והשיטות הבסיסיות שיאפשרו להם לפעול ולהשיג תוצאות, מבלי שחוסר הנסיון שלהם יפגע בהם.

היתרון הגדול של הלימודים הוא שגם אם אין לך ניסיון כלל, בסיום הלימודים יצטבר לרשותך ניסיון רב בעקבות התרגולים השונים בשטח בהם תתנסה. אם יש לך כבר ידע, ניסיון והיית במערכות יחסים, יהיה לך הרבה יותר קל להבין את עקרונות השפה, ליישם אותו ולשדרג את עצמך להצלחות פי כמה וכמה יותר טובות מאלו שהיו לך בעבר.

מה קורה באמת באימון דייטינג וחיזור?

מה קורה באמת באימון דייטינג וחיזור

בני, בן 28, עצמאי בתחום האינטרנט

נדמה לי שרוב האנשים לא מבינים מה קורה באמת באימון דייטינג וחיזור. גם אני, כשנפגשתי בפעם הראשונה עם תומר, עשיתי זאת בלי באמת להבין את המשמעות של להתחיל תהליך של אימון דייטינג. אני חולק איתכם כעת חוויה משמעותית שהייתה לי היום, לאחר מפגש אימון יום מספר 11 שהיה לי עם תומר, ששינה לי את התפיסה אודות התהליך שאני עובר.

קצת רקע, כשפניתי לתומר זה הגיע ממקום של ייאוש. נמאס לי מבארים, נמאס לי מהסתובבויות עם חברים וחיפוש בחורות, והרגשתי שאני תקוע ושאם אני לא אחפש עזרה אני אמשיך לבזבז את הזמן ולא אשתפר באמת עם נשים. חשבתי שאני אפגש עם תומר, והחיים יעשו קלים. הוא יגיד לי מה לעשות, הוא ילמד אותי איך להפוך את החיזור לקל, פשוט, כיפי ויעיל. אני מניח שרבים שמתחילים אימון דייטינג עושים זאת כי הם מקווים שזה יקל על העבודה. והם טועים.

למעשה, אימון דייטינג רק מקשה את התהליך. הקואוצ'ר שלך מאתגר אותך ואתה מתמודד בכל מפגש עם הפחדים הכי גדולים שלך. אתה בוחן אפילו יותר בדקדקנות את ההתנהגות שלך, ובין מפגשים אתה מקבל שיעורי בית שאתה חייב לעמוד בהם. למעשה, מעולם לא נאלצתי לעבור תהליך קשה כל כך.

הגעתי היום למפגש כשאני חושב על הפער הזה בין הציפיות שלי לחיים קלים והקושי האמיתי של האימון. התחלנו אימון שטח בו אני קורא לבחורות, משתפשף עם תסריט שיחה אחד ומנהל אינטראקציות למשך שעה וחצי. היו שעה וחצי אינטנסיביים מאוד, עם אינטראקציות מאוד מגוונות, אבל אני רוצה לספר על מה שקרה לאחר המפגש.

נפרדתי מתומר, והחלטתי להמשיך לפתוח בחורות לבד. עמדתי להפגש עם חבר מאוחר יותר אז החלטתי בינתיים לבדוק את השטח בעצמי. תחילה קלטתי מישהי מחכה בתחנת אוטובוס. פתחתי אותה עם פתיח מאסטרים שתומר לימד אותי בשיעור 10. חשוב לציין כי זו הפעם הראשונה שהשתמשתי בפתיח הזה, ועד אז הייתי נבוך מדי אפילו לנסות אותו, והוא עבד כמו קסם. הרגשתי שהבחורה נמשכת אלי, והיא התעניינה בעבודה שלי ושאלה אותי שאלות.

המשכתי לבודהה בורגר והזמנתי מהקופה. אחרי שהזמנתי ניגשתי לבחורה שישבה שקלטתי אותה לפני, ואמרתי לה: "תקשיבי הזמנתי הרגע המבורגר ואני לא רוצה לאכול לבד..." המשכנו להתקשקש ובסוף לקחתי את הפרטים שלה.

אחרי ההמבורגר המשכתי לכיוון האופניים שלי, כשקלטתי בחורה מחכה בתחנה. באתי אליה ואמרתי "תקשיבי בדיוק עמדתי לקחת את האופניים שלי ופתאום ראיתי אותך יושבת עצובה והייתי חייב לבוא ולדבר איתך". שוב הבחורה היפיפייה הזו נפתחה אלי בקלות, בכלל בלי התנגדויות, ולמרות שהיא סיפרה שהיא נשואה המשכנו לדבר כאילו אנחנו מכירים שנים. האוטובוס שלה הגיע והיא ניגשה אלי, אמרה שהיה ממש כיף לדבר איתי ורכנה לתת לי נשיקה בלחי.

המשכתי ללכת ולדבר בטלפון עם ידידה שלי, כשפתאום קלטתי מישהי מקדימה מסתובבת אלי. באמצע השיחה הגברתי קצת את הקצב ואמרתי לה "פשוט ראיתי שהסתובבת אלי, מה קורה?" היא סיפרה לי שהיא מחפשת אוטובוס לרכבת צפון, ואני ליוויתי אותה והתקשקשנו עוד בדרך. הכל היה חסר מאמץ ומאוד זורם. בסוף נפרדנו בנשיקה ולקחתי את הטלפון שלה.

בדרך הביתה נסעתי מאחורי מישהי שגם הייתה על אופניים, היא נסעה מהר, אבל התאמצתי ועקפתי אותה, כי זכרתי מה תומר אמר לי על התמקמות. בסוף עצרנו ברמזור ואמרתי לה: "תקשיבי את נוסעת ממש מהר, אני על אופניים חשמליות ולא הצלחתי להדביק אותך". שוב התקשקשנו בדרך והכרנו, בסוף היא סיפרה לי שהיא נשואה עם בחור שהכירה כבר 14 שנה, ולקחתי ממנה פייסבוק.

נסעתי הביתה, וליד עזריאלי אני נוסע וקולט חיילת משמאלי. עקפתי אותה כבר ואז עשיתי סיבוב וחזרתי אליה. "תקשיבי עשיתי עכשיו סיבוב רק כדי לדבר איתך. זה קרה לך לאחרונה?" היא ענתה: "זה קרה לא מזמן אבל אני לא זוכרת בדיוק מה קרה". "אם את לא זוכרת כנראה הוא לא היה שווה את זה". המשכנו להתקשקש, אבא שלה הגיע לאסוף אותה, וככה לקחתי את הטלפון שלה כשאבא שלה צופה בכל זה.

אני ממשיך לנסוע ופתאום פותח קבוצה של שתי בחורות ובחור, היינו ליד רמזור והם לחצו על הכפתור שליד הרמזור שאומר לעיוורים איפה הם נמצאים. צחקתי איתם שהם בטח חשבו שזה מקדים את התחלפות האור ברמזור ושכולם עושים את הטעות הזאת.

לסיכום, היה לי יום מדהים, ובלי לשים לב שילבתי המון דברים שלמדתי בתיאוריה ובפרקטיקה מתומר. חשוב לי להעביר כמה דברים:

  1. אימון דייטינג זה תהליך מאוד קשה, והוא מכריח את המתאמן לגלות אומץ, התמדה והתמודדות עם פחדים וקשיים.
  2. מצב רוח טוב, כלומר סטייט, והדרך להגיע אליו, הוא הלימוד הכי משמעותי והכי חשוב באימון דייטינג, ולומדים להגיע אליו רק דרך חימומים שלומדים לעשות עם המאמן.
  3. מה שלומדים בתיאוריה הוא חשוב, אבל חומר הלימוד מופנם בצורה אוטומטית בהתנהגות ככל שמתאמנים יותר ונזכרים בחומר יותר.

אם אתם חושבים להיעזר בדייטינג קואוץ', תדעו שמדובר בעבודה קשה מאוד מצידכם, ושלכל בן אדם קצב התקדמות משלו. אם המטרה שלכם היא לשפר את מיומנויות החיזור שלכם, ואתם פונים למנחה מקצועי באמת, הוא יביא אתכם לשם, כל עוד תתמסרו לתהליך ותתמידו בו ולא תוותרו לקול הפנימי הביקורתי שאומר לכם משפטים כמו: "זה לא בשבילי", "אני לא מתקדם", "אני בחיים לא אשתפר".

כשתלמדו איך להגיע בזכות תרגילים למצב רוח טוב ול-"סטייט", ותפנימו בלי להרגיש מיומנויות כמו שפת גוף נכונה, Description of the Moment, DHV וכו', תוכלו לצאת לעולם עם בטחון שיש לכם את הכוח לשלב בחיים שלכם חיזור יומיומי הנמצא בשליטתכם. אף אחד לא לימד אותי אף פעם שכשאני מבואס וסגור, אני יכול לעשות תרגילים פשוטים של אינטראקציות, ולשפר בתוך 10 דקות את המצב רוח שלי, ככה שאני אהיה שוב בסטייט לתקשר עם בחורות ולהשיג אותן.

בני, בן 28, עצמאי בתחום האינטרנט

"התחלתי לצאת עם מישהי לאחרונה. האם להתחיל ללמוד? האם לספר לה שאני לומד חיזור?"

כן, מומלץ להתחיל ללמוד גם אם ממש לא מזמן התחלת לצאת עם מישהי. הסיבה לכך פשוטה – זה שאתה יכול להיכנס לרכב ולשבת במושב הנהג, לא בהכרח אומר שאתה יודע לנהוג. אחת השגיאות הנפוצות בקרב גברים היא לחשוב כי מישהי שיוצאים איתה הינה סימן להצלחה. מקור השגיאה הוא בחברה הסובבת שמקטלגת גברים 'שיוצאים עם מישהי' (גם אם, בינינו, זה רק 3 דייטים ללא נשיקה ומגע מיני) כגברים מוצלחים שאין להם בעיה עם נשים. עם הזמן, הגבר מאמץ את תפיסת החברה ותופס עצמו כמצליחן, למרות שהן עמוק בתוכו והן לפי תוצאות בשטח ברור לו כי הוא לא מצליח כפי שהיה רוצה באמת. דוגמא בולטת לכך היא גבר שמתפשר בקביעות על המראה החיצוני של הנשים עמן הוא יוצא אך אינו נוקט מאמצים על מנת לשפר את יכולותיו כמחזר ולזכות בנשים יפות יותר.

כמו כן, בימינו 'לצאת עם מישהי' זו לא בעיה כלל. היום אפשר להירשם לאתר הכרויות ומיד לשריין 3 דייטים שונים לאותו ערב. אולם, אם אינך יודע את שפת החיזור הנכונה, אתה במהרה שוב תישאר לבד. לפיכך, היה גלוי עם עצמך. רק במקרה החריג בו התחלת לצאת עם מישהי ובתחושתך היא 'האחת', אז אולי אפשר לוותר על לימודי החיזור ולדלג ישר לפרק 8 בתוכנית ההדרכה, קרי "בניית מערכת יחסים אחרי סקס".

וכן, ספר לה שאתה לומד. סביר להניח שהתחושה האינסטינקטיבית שעולה אצלך כעת היא פחד. אתה כנראה מפחד שהיא תנטוש. אתה מניח שנשים יתאכזבו מכך שאתה 'מתלמד' ואולי אף יעבירו עליך ביקורת מאחורי הגב. אולם, מניסיוני ומניסיון תלמידיי, זוהי הנחה מוטעית לחלוטין! המציאות מראה כי ההפך הוא הנכון – כשתספר לה, הערך האישיותי שלך בעיניה יעלה בגלל שבשונה משאר הגברים, שלעתים נדירות יודו בבעיה אישית ולעתים עוד יותר נדירות יפנו לאיש מקצוע לפתור אותה (ראה הרתיעה שלנו מרופאים ושאר יועצים), אתה יוזם מהלך אקטיבי שהופך אותך למנוסה ומקצוען יותר עם נשים! ותאמין לי, היא תשמח לדעת שיש לידה גבר שמבין עניין. ניסיונה עם גברים עד כה הספיק לה כדי להבין שזה מצרך נדיר. הערך שלך עולה, המשיכה שלה כלפיך מתגברת.


השלכה נוספת של החשיפה שלך היא חיזוק האינטימיות ביניכם, הגברת האמון והביטחון שלה בך והערכה רבה כלפיך על הכנות ועל האומץ. נסה והיווכח ש- 90% מהנשים דווקא יגבירו את העניין בך אחרי שתספר, ואת שאר 10% שכן אתה גם לא רוצה בתור בנות זוג, כי אם היא 'זורקת' אותך בגלל שאתה משקיע בשיפור עצמי, היא לא באמת ראויה לך. ואם לא השתכנעת, אתה מוזמן לשאול נשים סביבך איך הן הגיבו בעבר כשמישהו נחשף בפניהן. שים לב ש"איך הן יגיבו בעתיד במידה ו..." איננה מדד, והמבין יבין.

בכל אופן, מאחר וזו באמת סוגיה מורכבת אתה מוזמן להתייעץ עוד בנושא ישירות עם תומר קורון או עם אחד המדריכים. לפרטי התקשרות כנס לדף צור קשר

"אני רוצה להשיג כל אחת. האם אצליח עם כל בחורה אחרי הלימודים?"

לא. מטרת הלימודים היא ללמד אותך שפה חדשה באמצעותה תוכל לתקשר ביעילות עם המין הנשי. עקב כך, אתה תצליח עם הרבה יותר נשים מבעבר, עם נשים יפות יותר מבעבר ובמצבים מגוונים יותר מבעבר. אולם, אין זה מבטיח לך כיבוש כל אישה ואישה. בדיוק כמו שאיננו מצפים שכל בחור ספרדי או דרום אמריקאי יאהב או יתחבר לאדם רק בגלל שהוא דובר ספרדית, כך גם הציפייה לכבוש כל אחת רק בגלל השליטה הגבוהה בשפה שגויה ביסודה. גם המאסטרים הגדולים בעולם נכשלים, פשוט זה קורה להם לעתים רחוקות מאוד.

מה שעוד בודאות כן יקרה, זה שהידע שתרכוש יאפשר לך לנסות ולכבוש במשך שארית חייך כל אישה שתמצא חן בעיניך, גם אם היא דוגמנית-על. שפה נשארת איתנו שנים. הביטחון שלך לגשת ולפתוח בשיחה, או ליזום כל פעולת חיזור אחרת, ינבע מתוך הידע והשליטה בכל הרבדים של שפת החיזור הנכונה, מה שבזמן אמת יפחית למינימום את סיכויי הדחייה והכשלון.

"אני רוצה להשיג מישהי ספציפית. האם הלימודים יעזרו לי לכבוש אותה?"

כן, רק בתנאי שלא נעשו שגיאות דרמטיות מצדך לאורך היסטוריית החיזור שלכם מרגע ההכרות ושאחוזי ההצלחה שלך איתה עומדים כעת על לפחות 60%. למה הכוונה? על מנת להשיג מישהי ספציפית, או לחילופין להשיב בחזרה את אחת האקסיות שלך, עליך להציג את המידע הרלוונטי אודות החיזור אחריה וזאת על מנת לקבל הערכה מקצועית של סיכויי ההצלחה שלך איתה מרגע זה ואילך. סיכויי ההצלחה הם אלו שיקבעו האם כדאי בכלל להתחיל בתהליך חיזור מחודש ואם כן, אילו מהלכים בדיוק לבצע.

כמובן שככל שנעשו פחות מהלכים עד כה, כך סיכויי ההצלחה שלך גדלים. למשל, אם אתה מעוניין במישהי מהאוניברסיטה שאינה מודעת עדיין לקיומך, סיכויי ההצלחה שלך נעים בין 70-85%, בהנחה שתפעיל מאותו רגע ואילך רק את המיומנויות שתלמד בקורס, במקום להסתמך רק על הידע הישן שלך.

"האם יש תנאי קבלה ללימודים?"

בשביל להתקבל ללימודי שפת החיזור יש לעבור מפגש הכרות אישי עם תומר קורון או עם אחד המדריכים ובו תיבדק מידת התאמתך כאדם ללימודים מחד, ומידת היכולת של תוכנית הלימודים לעזור לך באופן אופטימלי מאידך. כל מקרה נבחן לגופו. ייתכנו מצבים בהם האבחון הראשוני שתקבל במפגש ההכרות יצביע כי עליך לטפל קודם כל בתחומים אחרים בחייך, לפני שתוכל להתחיל ללמוד חיזור (ולעתים אף תופנה לאיש מקצוע מוסמך בתחום אחר שיהיה יותר רלוונטי עבורך).

"אני גבר תפוס. האם הלימודים מתאימים גם לי?"

מרבית הגברים שלומדים את שפת החיזור הינם רווקים, לצד מספר הולך וגדל של גרושים שמחפשים לפצוח בפרק ב'. גברים נשואים או כאלו שנמצאים בזוגיות ארוכה אינם רשאים להשתתף בקורסים, אלא אם מצהירים מעבר לכל ספק כי מטרתם היא הרחבת אופקים והעשרת הידע בבחינת 'אם וכאשר', ולא בגידה סמויה בבת הזוג.